Daškevičs nāk uz maiņu zaudētā Norvēģijas čempionāta spēlē

30/07/2022 21:32
Eduards Daškevičs

Latvijas U21 futbola izlases pussargs Eduards Daškevičs sestdien nāca uz maiņu Norvēģijas futbola virslīgas jeb “Eliteserien” spēlē, viņa pārstāvētajai “Hamarkameratene” vienībai piedzīvojot zaudējumu. “HamKam” 16.kārtas mačā mājās ar 0:1 (0:1) atzina “Kristiansund” pārākumu.

Daškevičs spēlē iesaistījās 15 minūtes pirms pamatlaika beigām, kad “HamKam” veica dubulto maiņu. Viesi vadībā bija no pirmā puslaika priekšpēdējās minūtes, kad Kristofers Osbaks panāca 1:0. Čempionāta pastarītei “Kristiansund” šī bija pirmā uzvara sezonā. Turnīra tabulā “HamKam” ar 18 punktiem 16 cīņās 16 komandu konkurencē ieņem 12.vietu.

Latvijas futbolists Norvēģijas klubam pievienojās pagājušā gada augustā, noslēdzot līgumu līdz 2022.gada beigām. Pirms tam viņš no 16 gadu vecuma bija Beļģijas kluba Briseles “Anderlecht” sistēmā.