Daugaviņa komandas biedrs: Biju nedaudz šokēts par aizmainīšanu uz “Vityaz”

Nails Jakupovs, sportazinas.com
Nails Jakupovs | Foto: globallookpress.com

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Maskavas apgabala “Vityaz” hokejists Nails Jakupovs sarunā ar “Sport Business Online” atklāja, ka viņa iepriekšējā komanda gribēja viņu paturēt, tomēr to neļāva algu griestu ieviešana nākamajā sezonā.

Jau ziņots, ka maijā 26 gadus vecais hokejists tika aizmainīts no SKA uz “Vityaz”. Savulaik NHL drafta pirmais numurs kļuva par vienu no vairākiem Sanktpēterburgas kluba hokejistiem, no kuriem SKA vienība bija spiesta atbrīvoties, lai iekļautos zem algu griestiem, kas ir 900 miljoni rubļu (11,5 miljoni eiro) apmērā.

“Man piezvanīja kluba viceprezidents Romāns Rotenbergs un pateica, ka esmu aizmainīts. Viņš paskaidroja, ka gribēja mani saglabāt, bet algu griestu ieviešanas dēļ tas nesanāca. Es biju gatavs dialogam par algas samazināšanu, bet ar mani neviens neaprunājās. Biju gatavs izmaiņām, bet tam, ka mani aizmainīs – nebiju,” savas emocijas atklāja hokejists.

“Biju nedaudz šokēts, jo nekas neliecināja par maiņu. Protams, žēl, Sanktpēterburga ir lieliska pilsēta, SKA bija lielisks kolektīvs. Neko darīt – jādodas tālāk. Esmu aizmainīts un turpinu gatavoties sezonai, lai spēlētu hokeju un palīdzētu komandai. Domāju, ka līdz ar algu griestu ieviešanu plaisa starp vienībām vairs nebūs tik liela. Līmenis izlīdzināsies,” uzskata Jakupovs.

SKA rindās hokejists pelnīja 70 miljonus rubļu (ap 910 tūkstošiem eiro). Pagaidām gan nav skaidrs, vai uzbrucējs tiešām spēlēs “Vityaz” rindās.

Aizvadītajā sezonā hokejistam 10 vārti un tikpat piespēles 46 pamatturnīra mačos. Gagarina kausa pirmajā kārtā, kurā SKA ar 4-0 apspēlēja tieši “Vityaz”, Jakupovs nepiedalījās.

Starpsezonā par “Vityaz” spēlētāju kļuva latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par