Daugaviņa piespēle neglābj komandu no zaudējuma, Punnenovs atvaira 35 metienus

25/09/2021 11:55
Ivars Punnenovs

Latvijas izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš piektdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Šveices hokeja augstākās līgas (NL) spēlē, neglābdams “Bern” komandu no zaudējuma. Bernes hokejisti savā laukumā ar rezultātu 3:4 (2:0, 0:1, 1:2, 0:1) pagarinājumā zaudēja “Biel-Bienne” vienībai.

Daugaviņš ar rezultatīvu piespēli atzīmējās trešā perioda sestajā minūtē, kad palīdzēja Dominikam Kahunam panākt 3:1. Latviešu hokejists šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja astoņos no 11 iemetieniem un dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Ivars Punnenovs atgriezās pēc pagājušajā nedēļā gūtās traumas, kamēr Langnavas “Tigers” mājās ar 4:5 (2:1, 0:1, 2:3) piekāpās latvieša savulaik pārstāvētajai Rapersvīles “Jona Lakers” komandai. Punnenovs atvairīja 35 no 40 pretinieku mestajām ripām, bet rezervē palika pieredzējušais Roberts Maiers, kurš tiek īrēts no “Davos” vienības, lai aizvietotu traumētos vārtsargus. Oskara Lapinska un Riharda Melnalkšņa šoreiz nebija “Tigers” pieteikumā.

Zaudējumu piedzīvoja arī uzbrucējs Ronalds Ķēniņš un viņa pārstāvētā “Lausanne”, kas mājās ar 2:5 (2:2, 0:1, 0:2) atzina “Davos” pārākumu. Ķēniņš 15 minūtēs un 32 sekundēs paguva izdarīt septiņus metienus pa vārtiem, bloķēt vienu metienu un iekrāt negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tāpat neveiksmi piedzīvoja arī Ženēvas “Servette”, kas savā laukumā ar 1:3 (0:1, 1:2, 0:0) zaudēja “Fribourg-Gotteron”. Deniss Smirnovs deviņās minūtēs un 26 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1, bet Sandis Smons četras minūtēs un 55 sekundēs statistikas ailēs neatzīmējās.

Turnīra tabulā visas četras latviešu pārstāvētās komandas atrodas viena aiz otras. “Bern” ar septiņiem punktiem septiņās spēlēs ir devītā, tālāk seko “Servette” ar sešiem punktiem septiņās cīņās, “Tigers” ar tādu pašu bilanci ir 11., bet “Lausanne” ar pieciem punktiem sešos mačos atrodas priekšpēdējā pozīcijā.

Iepriekšējā sezonā Nacionālās līgas turnīra finālā Ženēvas “Servette” piekāpās “Zug” hokejistiem.