Daugaviņa “Torpedo” uzvar “Vitjaz”; Karsuma Maskavas “Dinamo” cieš zaudējumu

29/09/2017 22:41
Kaspars Daugaviņš - Tordpedo - KHL - Sportazinas.com

Latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” piektdien izcīnīja minimālu uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, kamēr Mārtiņa Karsuma Maskavas “Dinamo” četrās minūtēs ielaida trīs vārtus un cieta zaudējumu.

Latvieša Pētera Skudras trenētā “Torpedo” viesos ar 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) pārspēja Maskavas apgabala “Vitjaz” komandu.

“Torpedo” vienīgos vārtus guva Vladimirs Galuzins, kurš bija precīzs otrā perioda piektajā minūtē. Tikmēr Ivans Lisutins atvairīja visas 36 pretinieku mestās ripas.

Daugaviņš 18 minūtēs un 29 sekundēs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un uzvarēja visos sešos iemetienos.

Tikmēr Maskavas “Dinamo” savā laukumā ar 2:3 (0:0, 1:0, 1:3) piekāpās Habarovskas “Amur”, kas pārtrauca deviņu zaudējumu sēriju.

Maskavieši trešā perioda pirmajā pusē atradās vadībā ar 1:0, bet tad četru minūšu laikā ielaida trīs vārtus, pēc tam vairs neatspēlēdamās un ciezdama zaudējumu.

Karsums 14 minūtēs un 59 sekundēs veica vienu metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku raidījumu.

Vēl vienā KHL mačā somu uzbrucējs Peka Jormaka izcēlās ar “hat-trick” un vienu rezultatīvu piespēli, kaldinot Helsinku “Jokerit” uzvaru 5:1 (2:0, 2:0, 1:1) pār Maskavas “Spartak”.

Rietumu konferences un pārliecinoša visas līgas līdere ar 45 punktiem 16 mačos ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA komanda, kam ar 31 punktu seko Maskavas “Dinamo”, kamēr ceturtā ar 27 punktiem ir “Torpedo”.

Tikmēr konferences pēdējā vietā ir 12 zaudējumu sērijā esošā Rīgas “Dinamo”, kas tikusi pie pieciem punktiem 16 mačos. Kā vēstīts, ceturtdien no Rīgas kluba galvenā trenera amata atkāpās Sandis Ozoliņš.

Austrumu konferencē pirmā ir Kazaņas “Ak Bars” vienība ar 31 punktu. Artūra Kuldas pārstāvētā Pekinas “Kuņluņ Red Star” ar 24 punktiem ir astotā, Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” ar 15 punktiem ieņem 12.vietu, bet 13.pozīcijā ir Kristapa Sotnieka pārstāvētā un Arta Ābola trenētā Toljati “Lada”, kas tikusi pie desmit punktiem.

Šajā sezonā KHL piedalās 27 vienības, kas ir par divām mazāk nekā iepriekšējā, jo sacensībās vairs nestartē Zagrebas “Medveščak” no Horvātijas un Novokuzņeckas “Metallurg”. Katrs klubs regulārajā čempionātā aizvadīs pa 56 spēlēm, kas būs pa četrām mazāk nekā iepriekšējās trijās sezonās.