Daugaviņam un Karsumam vēl viens zaudējums, Kr. Rēdliha “Kunlun Red Star” sagrāve pret SKA

30/10/2018 21:00

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šodien trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēju Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas ”Spartak”. Savukārt sagrāvi pret Sanktpēterburgas SKA cieta bez Krišjāņa Rēdliha spēlējošā Pekinas ”Kunlun Red Star”.

Daugaviņa un Karsuma pārstāvētā ”Spartak” izbraukumā ar 1:4 piekāpās vienam no Austrumu konferences vājākajiem klubiem Čeļabinskas ”Traktor”, ciešot jau piekto zaudējumu pēdējās septiņās spēlēs un neizmantojot iespēju pakāpties uz piekto vietu Rietumu konferencē.

Viesi maču uzsāka ļoti neveiksmīgi, jo jau pirmajā trešdaļā ielaida trīs ripas un nonāca iedzinējos ar trīs vārtu deficītu. Aleksandrs Ribakovs jau trešajā minūtē izvirzīja ”Trakor” vadībā (1:0). Nepilnas piecas minūtes līdz pirmā perioda beigām Igors Poļgalovs izmantoja Karsuma noraidījumu un dubultoja mājinieku pārsvaru (2:0), bet divas minūtes pirms pārtraukuma Raiens Stoā vēlreiz sarūgtināja maskaviešu līdzjutējus – 3:0.

Pirms otrās trešdaļas ”Spartak” veica vārtsargu nomaiņu un pēc Anatolija Nikontseva gūtajiem vārtiem 27. minūtē samazināja rezultāta starpību (1:3), taču pavisam drīz mājinieki atjaunoja sev trīs vārtu pārsvaru. Nepilnas divas minūtes pēc pirmo vārtu zaudējuma Antons Glinkins izmantoja Daugaviņa noraidījumu un panāca 4:1.

Karsums laukumā pavadīja 14 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un  uzvarēja trijos no sešiem (50%) iemetieniem. Šosezon 21 mačā viņš nopelnījis desmit (4+6) rezultativitātes punktus.

Savukārt Daugaviņš nospēlēja 18 minūtes un 34 sekundes, izpildot trīs metienus pa sāncenšu vārtiem un nopelnot divas soda minūtes. Šosezon 24 spēlēs viņa kontā ir seši vārti un astoņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr trešo neveiksmi pēdējos četros mačos piedzīvoja bez Krišjāņa Rēdliha spēlējošā Pekinas ”Kunlun Red Star”, kas pēdējās 14 pamatlaika minūtēs ielaida četrus vārtus un viesos ar 1:5 kapitulēja spēcīgajai Sanktpēterburgas SKA.

Pieredzējušais latviešu aizsargs šosezon laukumā devies tikai sešās spēlēs, kurās nav nopelnījis nevienu punktu.