Daugaviņa un Karsuma pārstāvētajām komandām uzvaras KHL spēlēs

07/12/2017 22:14

Ceturtdien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) tika aizvadīti vairāki mači. Par Latvijas izlases aizsargu Artūra Kuldas un Oskara Bārtuļa dueli jau ziņojām.

Šodien laukumā devās arī Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsumš, bet viņu pārstāvētās vienības svinēja uzvaras.

Daugaviņš un Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuru trenē Pēteris Skudra, mājās ar 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) uzveica Maskavas apgabala “Vitjaz”, tiekot pie ceturtā panākuma pēdējos piecos mačos, kamēr “Vitjaz” pārtrūka trīs uzvaru sērija.

“Torpedo” piederēja pārsvars, kas spēles 37.minūtē ļāva atrasties vadībā, beigās svinot pārliecinošu uzvaru. Laukuma saimniekiem ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Ivans Zaharčuks.

Daugaviņam laukumā pavadītas 18 minūtes, kas bija ilgākais laiks starp “Torpedo” uzbrucējiem, tomēr ar rezultativitāti izcēlelties neizdevās. Uzbrucējs trīs reizes meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un uzvarēja piecos no sešiem iemetieniem.

Daugaviņš šosezon 42 spēlēs iekrājis 8 (7+1).

Tikmēr Maskavas “Dinamo” viesos ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) pieveca Helsinku “Jokerit”. Vienīgos vārtus 56.spēles minūtē guva Mihails Varnakovs. Lielisku spēli uzvarētāju rindās aizvadīja vārtsargs Ivans Bočarovs, kurš atvairīja 31 “Jokerit” metienu.

Karsumam šī bija otrā spēle pēc traumas sadziedēšanas, kuras dēļ viņš iepriekš nevarēja spēlēt pusotru mēnesi.

Uzbrucējs laukumā atradās 16 minūtes, kuru laikā pa vārtiem nemeta, toties bloķēja vienu pretinieku metienu un veica vienu spēka paņēmienu, kā arī uzvarēja četros no sešiem iemetieniem.

Tikmēr uzvarēju sēriju (10 pēc kārtas) pagarināja Maskavas CSKA, kas izbraukumā ar rezultātu 4:0 pieveica citu Maskavas vienību “Spartak”.

CSKA lūzumu spēlē panāca otrajā periodā, kad guva trīs bezatbildes vārtus, bet ceturtā ripa “Spartak” vārtos ielidoja 12 sekundes pirms mača beigām. CSKA bija nospiedošs pārsvars, kas atspoguļojās ne vien rezultāta starpībā, bet arīdzan izdarīto metienu ziņā – 40 pret 18.

Tikmēr rezultatīvā mačā Čerepovecas “Severstal” ar 5:3 pieveica Bratislavanas “Slovan” vienību, bet Jekaterinburgas “Automobilist” izbraukumā sagādāja kārtējo, pēc skaita divpadsmito, zaudējumu Hantimansijskas “Yugra” vienībai, uzvarot ar rezultātu 4:0.