Daugaviņa un Karsuma “Spartak” bezcerīga sakāve Ņižņekamskā

09/10/2018 22:42
Kaspars Daugaviņš, Sportazinas.com

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vakara vēlajā spēlē latviešu uzbrucēju Kaspara Daugaviņa un Maŗtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Spartak” ar rezultātu 1:4 viesos bezzobainā cīņā atzina Ņižņekamskas “Ņeftehimik” pārākumu.

Mājinieku hokejistiem redzams teritoriālais pārsvars piederēja jau pirmajā trešdaļā, tomēr vienīgos vārtus guva tieši maskavieši, savu pirmo precīzo raidījumu sezonā veicot Iļjam Talalujevam – 1:0.

Turpinājumā gan “Spartaka” veiksmes limits bija izsmelts, “Ņeftehimik” gūstot pa diviem vārtiem otrajā un trešajā periodos, kas mājiniekiem ļāva izcīnīt uzvaru ar 4:1. Divi precīzi raidījumi Ildara Šiksatdarova rēķinā.

Daugaviņš laukumā pavadīja kopumā 21:09 minūtes, nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -2, kā arī uzvarot trijos no sešiem iemetieniem.

Karsums spēlēja 10:20 minūtes, izceļoties ar vienu uzvarētu iemetienu (no trim) un vienu spēka paņēmienu.

“Spartak” ar 15 spēlēs iegūtiem 15 punktiem KHL Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem sesto pozīciju.