Daugaviņa un Karsuma “Spartak” minimāls zaudējums, Hārtlijam sāpīga neveiksme

11/10/2018 21:59

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kārtējā spēlē Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas “Spartak” viesos sīvā cīņā ar 0:1 atzina Kazaņas “Ak Bars” pārākumu.

Mača pirmajos divos periodos izteikts pārsvars piederēja “Ak Bars” komandai, kam otrā perioda pašā sākumā izdevās gūt vienīgos vārtus šajā mačā, viesu vārtsargu pārspējot Aleksejam Potapovam.

Par spīti daudzajiem noraidījumiem mača rezultāts vairs nemainījās, spartakiešiem piedzīvojot trešo neveiksmi pēc kārtas. “Spartak” ar 16 spēlēs izcīnītiem 15 punktiem ieņem sesto pozīciju KHL Rietumu konferencē. Tikmēr Kazaņas vienībai šis bija piektais panākums pēdējās sešās spēlēs.

Mārtiņš Karsums laukumā pavadīja 15:45 minūtes, šajā laikā izdarot pa trim metieniem un spēka paņēmieniem, kā arī uzvarot četros no septiņiem iemetieniem.

Savukārt Kaspars Daugaviņš 17:22 minūšu ietvaros izdarīja vienu metienu, kā arī uzvarēja vienā no diviem iemetieniem.

Citā spēlē trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard”, kas divreiz nenoturēja minimālu vadību un negaidīti ar 2:3 pagarinājumā piekāpās pastarītei Bratislavas “Slovan”.

Citās spēlēs Ufas “Salavat Julaev” ar 5:0 sagrāva Čeļabinskas “Traktor” un “Soči” ar 3:2 pagarinājumā uzveica Ņižņijnovgorodas “Torpedo”.

KHL regulārā čempionāta spēļu rezultāti

Ufas “Salavat Julajev” (Krievija) – Čeļabinskas “Traktor” (Krievija) 5:0 (0:0, 2:0, 3:0);

Kazaņas “Ak Bars” (Krievija) – Maskavas “Spartak” (Krievija) 1:0 (0:0, 1:0, 0:0);

Ņižņijnovgorodas “Torpedo” (Krievija) – “Soči” (Krievija) 2:3 (1:0, 0:2, 1:0, 0:1) – papildlaikā;

Omskas “Avangard” (Krievija) – Bratislavas “Slovan” (Slovākija) 2:3 (2:1, 0:0, 0:1, 0:1) – papildlaikā.