Daugaviņa un Karsuma pārstāvētā “Spartak” piedzīvo bezierunu zaudējumu Habarovskā

30/11/2019 12:55

Šorīt Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas “Spartak” tālajā Habarovskā cieta sagrāvi pret vietējo “Amur” ar 0:5.

Mača rezultāts tika atklāts jau piektajā minūtē, kad mājinieku uzbrucējs Hineks Zohorna panāca 0:1. Taču īsto murgu viesi piedzīvoja trešajā periodā, kad piecu minūšu laikā viņu vārtos ielidoja četras ripas. Ar diviem punktiem atzīmējušies jau pieminētais Zohorna un Vladislavs Ušenins (abiem 1+1), ka arī komandas kapteinis Tomašs Zohorna (0+2).

Šodien no diviem latviešiem mačam tika pieteikts tikai Mārtiņš Karsums, kurš viņam atvēlētajās 13:19 minūtēs izdarīja divus metienus pa vārtiem un pielietoja divus spēka paņēmienus. 30 mačos uzbrucējs guvis deviņus vārtus un atdevis piecas piespēles, savukārt viņa komandas biedrs Kaspars Daugaviņš 30 spēlēs atzīmējies ar sešiem vārtiem un deviņām piespēlēm.

Līdz ar šo neveiksmi pārtrūka “Spartak” četru uzvaru sērija. Ar 18 panākumiem 33 cīņās Maskavas klubs ierindojies piektajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Daugaviņš par laiku NHL: Nevēlējos visu laiku darīt melno darbu par zemu algu

Zaudējumu piedzīvoja arī Bobs Hārtlijs un viņa trenētā Omskas “Avangard”, kas viesos papildlaikā atzina Pekinas “Kunlun Red Star” pārākumu – 2:3. Arī pēc šīs neveiksmes kanādiešu speciālista vadītā vienība saglabāja otro vietu Austrumu konferencē. Sezonas 34 mačos Omskas komanda izcīnījusi 20 uzvaras.

Šovakar plkst. 16:30 Rīgas “Dinamo” savā laukumā uzņems šosezon vēl neuzvarēto Sanktpēterburgas SKA.