Daugaviņa vārtu guvums iekļauts nedēļas skaistāko golu topā (VIDEO)

28/11/2019 17:43

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas “Spartak” uzbrucēja Kaspara Daugaviņa vārtu guvums pret Minskas “Dynamo” atzīts par vienu no nedēļas skaistākajiem goliem.

Jau ziņots, ka 21. novembrī “Spartak” sagrāva viesus no Baltkrievijas ar 7:2. Ar diviem vārtiem un vienu piespēli šajā mačā izcēlās arī Daugaviņš. Otrajā periodā Maskavas klubs devās ātrā pretuzbrukumā, Anatolijs Nikoncevs izdarīja skaistu un precīzu piespēli Kasparam, kurš no tuvās distances panāca 4:2. Šo vārtu guvumu topa veidotāji ierindoja piektajā vietā.

Šosezon 31 gadu vecais hokejists piedalījies 30 spēlēs, kurās izcēlies ar sešiem vārtiem, deviņām piespēlēm un pozitīvu lietderību +5. Uzbrucējs laukumā vidēji pavada 16:39 minūtes. Viņa komandas biedrs Mārtiņš Karsums 28 mačos atzīmējies ar deviņiem vārtu guvumiem un piecām piespēlēm, viņam arī ir pozitīva lietderība +1. 33 gadus vecais uzbrucējs vidēji spēles laikā uz ledus pavada 14:54 minūtes.

Oktobra beigās parādījās informācija, ka Daugaviņš varētu tikt aizmainīts uz Čeļabinskas “Traktor”. Pats hokejists toreiz atklāja, ka līgā ir daudz dažādu baumu, kuras viņš nevēlas komentēt. “Par notikušu maiņu man informācijas nav. Šobrīd dodos uz treniņiem kopā ar “Spartak” komandu. Esmu daļa no tās. Pat tas, ka mani gaida Čeļabinskā, ir baumas,” teica Daugaviņš.

Ar 18 uzvarām 32 spēlēs “Spartak” ieņem piekto vietu Rietumu konferencē. Nākamo maču komanda aizvadīs novembra pēdējā dienā pret Habarovskas “Amur”.

Daugaviņš par došanos uz “Traktor”: Līgā tagad ir ļoti daudz baumu