Daugaviņa vārtu guvums neglābj “Spartak” no zaudējuma pārbaudes spēlē

28/08/2019 20:24

Latviešu uzbrucēju Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Maskavas “Spartak” trešdien piedzīvoja zaudējumu pārbaudes spēlē, ar rezultātu 3:4 (0:3, 1:0, 2:0, 0:1) papildlaikā piekāpjoties Vladivostokas “Admiral”.

Maskavieši spēles pirmajā periodā ielaida trīs vārtus, tomēr dueļa turpinājumā spēja atspēlēties, kas gan vienību neglāba no neveiksmes papildlaikā.

“Spartak” sastāvā trešos vārtus guva Daugaviņš, kurš trešajā periodā izlīdzināja rezultātu, tobrīd panākot 3:3. Vēl Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētās “Spartak” sastāvā ar precīziem metieniem izcēlās Mihails Junkovs un Iļja Zubovs.

Tikmēr “Admiral” rindās pamatlaikā vārtus guva Kirils Voroņins, Kirils Djakovs un Adams Almkvists, bet papildlaika 51. sekundē vairākumā ar precīzu metienu izcēlās Oļegs Lomako.

“Spartak” līdz ar to šajā starpsezonā aizvadījusi deviņas pārbaudes spēles, no kurām uzvaras izcīnītas piecās. Klubs KHL regulāro sezonu 2. septembrī sāks ar maču viesos pret Rīgas “Dinamo”.