Daugaviņa “Vityaz” izcili nospēlē otrajā periodā, Kalniņa konkurents ielaiž četrus vārtus

12/10/2020 21:53
Kaspars Daugaviņš

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) latvietis Kaspars Daugaviņš un Maskavas apgabala “Vityaz” ar 6:3 savā laukumā apspēlēja Habarovskas “Amur”.

Daugaviņš laukumā pavadīja 16 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī uzvarēja četrus no pieciem iemetieniem.

Pirmajā mača periodā divus vārtus guva viesi, kad precīzi bija Kirils Raskazovs un Arturs Gizdatuļins. Savukārt izcilu otro trešdaļu aizvadīja “Vityaz”, kad guva piecus bezatbildes vārtus. Maskavas apgabala vienības labā vārtus guva Dmitrijs Lugins, Svjatoslavs Grebenščikovs, Aleksandrs Dergačovs, Aleksandrs Sjomins un Matiass Tedenbijs. Neilgi pirms trešā perioda beigām vienus vārtus “Amur” atguva Tomašs Zohorna, bet ripu tukšos vārtos raidīja Džastins Denforts.

Citā duelī Jānis Kalniņš un Helsinku “Jokerit” ar 2:4 piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv”. Kalniņš trīs minūtes un 35 sekundes līdz pamatlaika beigām nomainīja Andersu Lindbeku, kurš līdz tam bija ielaidis četrus vārtus. Kalniņš vārtos pabija vien minūti un 18 sekundes, jo atlikušo laiku Helsinku komanda spēlēja bez vārtsarga, laukumā laižot sesto laukuma spēlētāju.

Vēl šodien Nursultanas “Barys” ar 3:2 papildlaikā pieveica Ufas “Salavat Yulaev”, Magņitogorskas “Metallurg” ar 6:4 bija pārāki par Maskavas CSKA. Sanda Ozoliņa trenētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar rezultātu 3:2 uzvarēja Novosibirskas “Sibir”.

Tāpat Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” ar 7:2 sagrāva “Sochi”, Maskavas “Dynamo”  ar 4:3 spēja tikt galā ar Sanktpēterburgas SKA, kā arī uzvaru svinēja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa Maskavas “Spartak”, kas ar 6:4 pārspēja Pekinas “Kunlun Red Star”.