Daugaviņam divi bloķētie metieni komandas sagrāvē

25/02/2021 21:03
Kaspars Daugaviņš

Šovakar Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Maskavas apgabala “Vityaz” ar 0:4 zaudēja Sanktpēterburgas SKA.

Pēc 20 nospēlētajām minūtēm “Vityaz” bija iedzinējos ar 0:2, vārtus SKA labā gūstot Igoram Ožiganovam un Andrejam Kuzmenko. Otrā perioda sākumā Ivans Morozovs panāca 0:3, savukārt trešajā periodā punktu pielika Kirils Marčenko.

Daugaviņš laukumā pavadīja 18 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā viņš izdarīja vienu metienu, uzvarēja divus no septiņiem iemetieniem un bloķēja divus pretinieku metienus.  Jau ziņots, ka “Vityaz” vairs nepretendē uz iekļūšanu “play-off” turnīrā, jo pēdējo ceļazīmi izcīnīja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas “Spartak”, kura šovakar papildlaikā ar 2:3 atzina Novosibirskas “Sibir” pārākumu.

Devīto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Ufas “Salavat Yulaev” – pēc panākuma Rīgā, KHL “karstākā” vienība pārspēja arī Boba Hārtlija trenēto Omskas “Avangard” ar 2:1. Abus vārtus guva Ufas kluba uzbrukuma līderis Tēmu Hartikainens.

Jānis Kalniņš atvairīja 28 no 31 metiena spēlē, kurā viņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” overtaimā ar 4:3 uzveica Rīgas “Dinamo” nākamo pretinieci. Mača gaitā “Jokerit” nonāca iedzinējos ar 0:2, tomēr spēja atspēlēties un tikt pie diviem punktiem. Uzvaras vārtus papildlaika trešajā minūtē iemeta Džordans Šreders.