Daugaviņam fantastisks sniegums KHL spēlē (VIDEO)

25/02/2020 20:56

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Maskavas “Spartak” šodien tika pie panākuma pār Maskavas apgabala “Vityaz” ar 4:2. Divus vārtus uzvarētāju labā guva latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

Latvietis laukumā pavadīja 14:54 minūtes, kuru laikā abus metienus pa vārtiem. Tieši viņš iemeta uzvaras ripu, trešās trešdaļas sākumā izvirzot komandu vadībā ar 3:2. 20 sekundes vēlāk Kaspars arī pielika punktu – 4:2.

59 spēlēs Daugaviņš guvis 19 vārtus un atdevis 21 piespēli.

Tikmēr Mārtiņš Karsums viņam atvēlētajās 14:47 minūtēs izdarīja divus metienus pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Šosezon uzbrucējs laukumā gājis 52 mačos, atzīmējoties ar 11 vārtiem un 11 piespēlēm.

“Spartak” tā bija pēdējā spēle regulārajā čempionātā. Ar 77 punktiem 62 mačos komanda finišēja piektajā vietā Rietumos.

Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dynamo” papildlaikā pārspēja Čeļabinskas “Traktor” ar 3:2. Latviešu hokejists 16:37 minūšu laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem.

Čerepovecas “Severstal” ar 3:2 apspēlēja “Sochi”. Uzvarētāju rindās Artūram Kuldam 14:42 minūtes uz ledus un viens bloķēts metiens.

Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard” piekāpās Jekaterinburgas “Avtomobilist” ar 2:4, piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas un nespēja atgriezties otrajā vietā Austrumos, sezonu noslēdzot trešajā pozīcijā.

Helsinku “Jokerit” bez Jāņa Kalniņa atzina Ņižņijnovgorodas “Torpedo” pārākumu ar 1:3. Latviešu vārtsargs jau ceturtajā spēlē pēc kārtas netiek iekļauts Somijas kluba pieteikumā.

Citos mačos Novosibirskas “Sibir” ar 4:1 pārspēja Magņitogorskas “Metallurg”, Kazaņas “Ak Bars” ar 3:2 pieveica Ufas “Salavat Yulaev”, bet Sanktpēterburgas SKA svinēja 12. uzvaru pēc kārtas, viesos iemetot četras ripas Maskavas CSKA vārtos – 4:1. Līdz ar šo panākumu SKA apsteidza CSKA cīņā par pirmo vietu Rietumos, tomēr Maskavas klubam vēl ir viena spēle, lai atgrieztos virsotnē.