Daugaviņam gūti vārti, Karsumam divas piespēles – “Spartak” uzvar Indraša “Dynamo” (VIDEO)

22/10/2018 22:21

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šovakar Maskavas derbija ietvaros tikās Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā “Spartak” ar Mika Indraša “Dynamo”. Daugaviņš guva vārtus, bet Karsums atdeva divas rezultatīvas piespēles, kaldinot “spartakiešu” uzvaru ar 4:2.

Uzbrucējs Daugaviņš laukumā pavadīja 16 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, bet vienu no iespējām realizēja. Viņš kādā no epizodēm apslidoja vārtus un eleganti ripu raidīja tuvajā stūrī. Tāpat Daugaviņam divas soda minūtes.

Savukārt Karsums spēlēja 13 minūtes un astoņas sekundes. Viņš izdarīja divus metienus pa vārtiem, kā arī atdeva divas rezultatīvas piespēles. Tāpat latviešu uzbrucējs uzvarēja divos no trijiem iemetieniem un veica trīs spēka paņēmienus.

Tikmēr pretinieku komandā Indrašis 18 minūšu un 37 sekunžu laikā piecreiz meta pa vārtiem, bet uzvarēja tikai piecos no 14 iemetieniem. Viņš arī veica vienu spēka paņēmienu, bet ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

“Spartak” vienībai šī bija otrā uzvara pēc kārtas, kamēr “Dinamo” turpina spēlēt neveiksmīgi, jo ciesta ceturtā neveiksme pēdējās piecās spēlēs.