Daugaviņam labs sniegums iemetienos pret Rietumu konferences līderi

16/02/2021 20:46
Kaspars Daugaviņš

Šovakar latviešu hokejista Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgā (KHL) vienība Maskavas apgabala “Vityaz” ar 1:3 zaudēja Maskavas CSKA, pašam latvietim punktus negūstot.

Pirmā perioda vidū “Vityaz” ielaida vārtus mazākumā un nonāca iedzinējos ar 0:1. Tiesa, jau 25 sekundes vēlāk pēc Artjoma Borodkina vārtu guvuma rezultāts bija 1:1. Otrajā trešdaļā vārtus guva CSKA aizsargs Džons Gilmors, savukārt trešā perioda sākumā Sergejs Andronovs panāca 1:3.

Daugaviņš laukumā pavadītajās 20 minūtēs un 56 sekundēs izdarīja divus metienus pa vārtiem, kā arī bija pārāks sešos no astoņiem iemetieniem.

Zaudējumu piedzīvoja arī “Vityaz” galvenā konkurente par pēdējo ceļazīmi uz “play-off” Rietumu konferencē – Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas “Spartak”, kura ar 0:2 piekāpās Sanktpēterburgas SKA. Divus vārtus uzvarētāju labā guva Malte Stremvals, bet vienus – Dinārs Hafizuļins.

Par pārsteigumu parūpējās Nursultanas “Barys”, savā laukumā papildlaikā uzvarot Boba Hārtlija trenēto Omskas “Avangard”. Ar diviem vārtu guvumiem, tajā skaitā uzvaru nesošo metienu izcēlās “Barys” uzbrucējs Ņikita Mihailiss.

Savukārt Minskas “Dinamo” rezultatīvā spēlē ar 4:6 zaudēja Maskavas “Dynamo”. Pa divām ripām Baltkrievijas kluba vārtos iemetuši pirmās maiņas uzbrucējs Dmitrijs Kagarļickis un trešā pāra aizsargs Andrejs Sergejevs, savukārt Dmitrijam Jaškinam vārti un divas piespēles.