Daugaviņam liels spēles laiks uzvarā pār “Bars”, Karsuma “Dynamo” paliek sausā

06/11/2017 19:25

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) pirmdien, 6.novembrī, spēles aizvadīja latviešu spēlētāju pārstāvētās komandas.

Pētera Skudras trenētā un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” izbraukumā pārspēja vienu no Austrumu konferences līderēm Kazaņas AK “Bars” ar rezultātu 2:1.

Pirmajā periodā iniciatīva piederēja mājiniekiem, kamēr “Torpedo” centās atbildēt ar asiem pretuzbrukumiem. Neskatoties uz daudzajām vārtu gūšanas iespējām abām komandām, pirmais periods noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrais periods iesākās ar Stoļarova 2+10 minūšu noraidījumu par uzbrukumu galvas rajonā. Neskatoties uz to, ka vairākumā spēlēja “Bars”, “Torpedo” izdevās aizskriet pretuzbrukumā un vārtus guva Mozers. Spēle turpināja ritēt intensīvā tempā līdz “Torpedo” 10. spēles minūtē izdevās savu pārsvaru dubultot – precīzs bija Zaharčuks. “Bars” gan pēc trīs minūtēm vienus vārtus atspēlēja, kad vārtus guva Jazkovs.

Trešā perioda piektajā minūtē ar nedisciplinētību atkal izcēlās Stoļarovs, kurš nopelnīja piecu minūšu noraidījumu, kas nozīmēja, ka viesus priekšā sagaida smags mazākums, kurš veiksmīgi tik izturēts. “Bars” spiediens pieauga un mājinieki vairākkārt bija tuvu tam, lai izlīdzinātu rezultātu, taču “Torpedo” to izturēja un ierakstīja savā kontā trīs punktus par uzvaru.

Kaspars Daugaviņš spēlēja otrajā uzbrucēju virknējumā, laukumā pavadot 20 minūtes, izdarot četrus metienus pa vārtiem un uzvarot trijos no deviņiem iemetieniem.

Tikmēr Maskavas “Dynamo” bez savainotā Mārtiņa Karsuma ierindā savā laukumā nespēja gūt vārtus un ar 0:1 piekāpās Čerepovecas “Severstal” vienībai. Šo spēli arī tiesāja latviešu tiesnesis Eduards Odiņš.

Citā KHL mačā šodien Habarovskas “Amur” ar 2:0 pieveica “Sochi” vienību.