Daugaviņam piespēle arī pret Mamčica komandu, Tralmaks strauji tuvojas 20 gūto vārtu atzīmei

19/01/2024 23:36
Eduards Tralmaks

Šovakar Čehijas hokeja līgā uzbrucējs Eduards Tralmaks izcēlās ar vārtu guvumu, bet Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš Slovākijā izdarīja kārtējo rezultatīvu piespēli.

Čehija

Divu latviešu pārstāvēto komandu cīņā Jāņa Jaka un Kristapa Zīles Litvinovas “Verva” ar 4:3 pieveica Tralmaka Kladno “Rytiri”, uzbrucējam vairākumā gūstot pirmos vārtus komandas labā, savukārt Jakam izdarot piespēli komandas otrajā vārtu guvumā

Tralmaks laukumā pavadīja 18 minūtes un 52 sekundes, izdarot četrus metienus pa vārtiem un pielietojot vienu spēka paņēmienu. Viņam tas bija 17. vārtu guvums šosezon, kas ir otrs labākais rādītājs visā līgā.

Zīle nospēlēja 17:40 minūtes, kuru laikā viņam viens noraidījums, bet Jaks uz ledus pavadīja 19 minūtes un 27 sekundes, bet vēl divas – uz noraidīto soliņa.

Vārtsargs Mareks Mitens, kurš “Rytiri” pievienojās pirms nedēļas, šodien nebija komandas pieteikumā.

Rihards Bukarts “Vitkovice Ridera” rindās debitēja ar negatīvu liederību -1, komandai piedzīvojot sagrāvi pret Brno “Kometa” ar 1:7. Robertam Bukartam šajā spēlē lietderība -3. Savukārt Ralfa Freiberga pārstāvētā “Mountfield” pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 zaudēja Prāgas “Sparta”.

Slovākija

Daugaviņa pārstāvētā “Dukla Michalovce” ar 1:4 zaudēja Roberta Mamčica pārstāvētajai “Nove Zamky”, ielaižot trīs vārtus pēdējās četrās minūtēs.

Daugaviņš rezultatīvi piespēlēja vairākumā komandas vienīgajā vārtu guvumā, viņam tā bija jau 28. rezultatīva piespēle šosezon, kas ir ceturtais lielākais rādītājs visā līgā, savukārt Mamčics pie punktiem netika.

Citā spēlē precīzs bija Haralds Egle, viņa pārstāvētajai “Liptovsky Mikulas” ar 3:4 zaudējo “HC 19 Humenne”. Latviešu uzbrucējs pirmā perioda vidū realizēja vairākumu, tobrīd panākot rezultātu 1:1.

Zviedrija

Miks Indrašis guva 18. vārtus šosezon “Allsvenskan” turnīrā, kas ļāva viņa pārstāvētajai “Brynas” ara 5:3 pieveikt “Sodertalje”.

Riharda Mareņa pārstāvētā “Nybro” ar 3:4 zaudēja “Mora”, bet Filipa Bunča pārstāvētā “Vastervik” ar 5:3 apspēlēja “Vasteras”.

Vācija

Kristers Gudļevskis atvairīja 18 no 19 metieniem, kas viņa pārstāvētajai “Fischtown Pinguins” ļāva pieveikt “Adler” ar 2:1, komandai saglabājot vadību DEL turnīrā.

Citas līgas

Dānijā Andra Džeriņa pārstāvētā “Blue Fox” kausa pusfinālā ar 1:4 zaudēja “Sonderjyske”, latvietim pie punktiem netiekot, savukārt Austrijā Renāra Krastenberga pārstāvētā “99ers” atzina KAC pārākumu ar 1:3,