Daugaviņam piespēle graujošā uzvarā, Kuldam septītais panākums pēc kārtas

21/01/2019 20:55

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) svarīgu uzvaru cīņā par vietas saglabāšanu izslēgšanas spēļu zonā svinējusi Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Spartak”, kas ar 6:1 sagrāva Ņižņijnovgorodas “Torpedo”. Daugaviņš šajā mačā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Daugaviņš rezultatīvi asistēja “Spartak” sesto vārtu guvumā, kad mājinieki panāca rezultātu 6:1. Kopumā latvietis laukumā šovakar pavadīja 13:46 minūtes, izceļoties arī ar diviem metieniem pa vārtiem un vienu bloķētu metienu.

Daugaviņš šosezon aizvadītajās 52 spēlēs guvis 12 vārtus un atdevis 21 rezultatīvu piespēli.

Savukārt Mārtiņš Karsums šovakar palika ārpus spartakiešu pieteikuma.

“Spartak” ar 52 spēlēs iekrātiem 59 punktiem nostiprinājās Rietumu konferences sestajā pozīcijā.

Tikmēr pa iespaidīgu uzvaru taku turpina iet Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstal”, kas šovakar atspēlējās un pagarinājumā ar 2:1 nolauza Mika Indraša Maskavas “Dynamo” pretestību.

Kulda 16:26 uz laukuma pavadītajās minūtēs izcēlās ar pieciem spēka paņēmieniem un vienu bloķētu metienu, kamēr Indrašis, kurš laukumā bija 15:18 minūtes, izdarīja divus metienus pa vārtiem, kā arī bloķēja vienu pretinieku raidījumu.

Visbeidzot vārtsargs Jānis Kalniņš atvairīja 21 no 23 pretinieku metieniem, viņa pārstāvētajai Helsinku “Jokerit” ar 1:2 mājās atzīstot Ņižņekamskas “Neftekhimik” pārākumu.

“Jokerit” ar 68 punktiem saglabā ceturto vietu Rietumos, kamēr “Dynamo” ar 59 punktiem ir piekā un “Severstal” ar 40 – desmitā.

KHL regulārā čempionāta spēļu rezultāti

Maskavas “Dinamo” (Krievija) – Čerepovecas “Severstaļ” (Krievija) 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) – pagarinājumā;

Helsinku “Jokerit” (Somija) – Ņižņekamskas “Ņeftehimik” (Krievija) 1:2 (0:2, 0:0, 1:0);

Maskavas “Spartak” (Krievija) – Ņižņijnovgorodas “Torpedo” (Krievija) 6:1 (2:0, 1:1, 3:0).