Daugaviņam piespēle, “Spartak” pēdējā periodā samet četras ripas “Jokerit” cietoksnī

05/12/2018 21:55

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) pie pārliecinoša panākuma šovakar tika Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Spartak”, kas savā laukumā ar rezultātu 5:1 (0:0, 1:1, 4:0) pārspēja Helsinku “Jokerit”, kuras rezervē palika latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš.

Abu komandu dueļa trešā perioda ievadā rezultāts uz tablo vēl vēstīja neizšķirtu 1:1, tomēr mājinieki aizvadīja lielisku trešdaļas turpinājumu, gūstot četrus bezatbildes vārtus un galu galā svinot ļoti pārliecinošu uzvaru.

“Spartak” sastāvā pirmajā uzbrucēju virknējumā darbojās gan Daugaviņš, gan Karsums. Kaspars šovakar 18:11 uz ledus pavadītajās minūtēs izcēlās ar rezultatīvu piespēli maskaviešu ceturtajā vārtu guvumā un nopelnīja savu 24. (9+15) punktu šosezon. Daugaviņa rēķinā šovakar arī četri metieni pa vārtiem, trīs uzvarēti iemetieni (no deviņiem) un divi bloķēti sāncenšu raidījumi.

Tikmēr Karsums (šosezon 5+11) ar rezultativitātes punktiem neatzīmējās, 16:32 minūtēs izpildot vienu metienu, pielietojot trīs spēka paņēmienus un uzvarot vienā no trim iemetieniem.

“Spartak” labā ar diviem vārtiem un vienu piespēli izcēlās vienības rezultatīvākais spēlētājs Aleksandrs Hohlačovs.

Maskavas klubam tas bija ceturtais panākums pēdējos piecos mačos un ar 36 cīņās iekrātajiem 42 punktiem “sarkanbaltie” Rietumu konferencē saglabā piekto pozīciju, par sešiem punktiem atpaliekot no vienu vietu augstāk esošā “Jokerit kluba (33 mačos).