Daugaviņam rezultatīvs sniegums un uzvara pār Indraša pārstāvēto ”Dynamo” (VIDEO)

23/08/2018 21:36
Kaspars Daugaviņš, Sportazinas.com

Latvijas izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš ar vārtiem un rezultatīvu piespēli palīdzēja Maskavas ”Spartak”, ko pārstāv arī Mārtiņš Karsums, principiālā duelī viesos ar 3:2 pieveikt Maskavas ”Dynamo” komandu, kuras sastāvu starpsezonā papildināja latviešu uzbrucējs Miks Indrašis.

”Spartak” jau pirmajās desmit minūtēs ieguva komfortablu pārsvaru. Aleksandrs Hohlačovs sestajā minūtē saņēma piespēli no aizsarga Maksima Gončarova un izvirzīja viesus vadībā (1:0), bet pirmā perioda vidū pēc Daugaviņa piespēles Andrejs Kutejkins vairākumā guva vārtus pret savu bijušo komandu un panāca 2:0.

Četras ar pusi minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām Daniils Tarasovs atbildēja ar vārtiem vairākumā un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2), taču nepilnas septiņas minūtes pirms otrā perioda noslēgumam Daugaviņš atjaunoja ”Spartak” divu vārtu pārsvaru. Latviešu uzbrucējs mazākumā nonāca viens pret vienu ar pretinieku vārtsargu, gūstot skaistus vārtus un panākot 3:1.

Lai gan nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika beigām Dastins Boids vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (2:3), viesi atlikušajā laikā nosargāja savus vārtus neskartus un divu Maskavas klubu duelī svinēja panākumu ar 3:2.

Divus rezultativitātes punktus nopelnījušais Daugaviņš spēlēja otrajā uzbrucēju trijniekā kopā ar čehu Robinu Hanzlu un krievu Ņikitu Filatovu. Tikmēr Karsums veidoja ”Spartak” pirmo uzbrucēju trijnieku, kurā darbojās kopā ar viesu pirmo vārtu autoru Hohlačovu un pieredzējušo Iļju Zubovu.

Savukārt Indrašis kopā ar zviedru Patriku Zakrisonu un krievu Andreju Aleksejevu spēlēja trešajā ”Dynamo” uzbrucēju trijniekā.

Citā mačā Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas ”Avangard” ar 4:0 sagrāva Helsinku ”Jokerit” komandu, ko pārstāv Jānis Kalniņš. Latviešu vārtsargs šoreiz netika pieteikts spēlei.