Daugaviņam rezultatīvs sniegums, “Vityaz” svin uzvaru deviņu vārtu mačā

07/02/2021 18:38
Kaspars Daugaviņš

Pateicoties rezultatīvam Kaspara Daugaviņa sniegumam, šodien uzvaru izcīnīja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas apgabala “Vityaz”, kas deviņu vārtu mačā ar rezultātu 5:4 apspēlēja Pekinas “Kunlun Red Star”.

Daugaviņš atdeva vienu rezultatīvu piespēli, kas bija viņa 47. punkts šajā sezonā. Latvietis laukumā pavadīja 24 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā uzvarēja trijos no pieciem iemetieniem un veica vienu spēka paņēmienu. Kaspars kopumā 52 spēlēs guvis 16 vārtus un 31 reizi piespēlējis. Viņam šī individuāli ir visu laiku rezultatīvākā KHL sezona, kā arī iepriekš neviens cits latviešu hokejists nav spējis gūt tik daudz punktus viena regulārā čempionāta ietvaros.

“Vityaz” šī bija svarīga uzvara cīņā par vietu “play-off”. Maskavas klubs par astoto pozīciju konkurē ar citu šīs pilsētas vienību “Spartak” un sagaidāms, ka kāds no šiem abiem klubiem ierindosies astotajā vietā Rietumos pēc regulārās sezonas beigām.

“Spartak” rindās katrs ar vārtu guvumiem izcēlās Džastins Denforts un Matiass Tedenbijs, bet vēl vienu precīzu metienu pievienoja Jakubs Jerābeks. Daugaviņš asistēja trešajā vārtu guvumā, kad Denforts otrajā periodā panāca 3:1. Tikmēr “Kunlun Red Star” sastāvā divi goli Andreja Bakanova rēķinā, bet pa reizei precīzi bija Šons Kolinss un Vjačeslavs Leščenko.

Magņitogorskas “Metallurg” – Nursultanas “Barys” 3:2 (0:0, 1:2, 2:0);

Čeļabinskas “Traktor” – Maskavas CSKA 2:3 (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 0:1) – pēcspēles metienu sērijā;

Ufas “Salavat Yulaev” – Habarovskas “Amur” 4:0 (1:0, 3:0, 0:0).