Daugaviņam trīs piespēles un nerealizēts bullītis zaudējumā pret Znaroka SKA

04/11/2017 20:12

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šovakar noslēdzās vairākas regulārās sezonas spēles. Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA pēcspēles metienos uzvarēja Pētera Skudras vadīto Ņižņinovgorodas ”Torpedo” komandu 5:4.

”Torpedo” izvirzījās vadībā jau otrajā minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās Jegors Dugins. Šajā vārtu guvumā rezultatīvu piespēli izdarīja Kaspars Daugaviņš. SKA rezultātu izlīdzināja, bet tad Ņikita Gusevs ar pārsteidzošiem vārtiem SKA izvirzīja vadībā – 2:1. ”Torpedo” sastāvā rezultātu izlīdzināja Jurijs Sergijenko, un šajā vārtu guvumā atkal piespēle Daugaviņam.

Mača turpinājums bija saspringts un piecas minūtes pirms pamatlaika izskaņas ”Torpedo” sastāvā trešo piespēli padeva Daugaviņš, vārtus atkal gūstot Duginam – 4:4. Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet bullīšos uzvaru 5:4 svinēja SKA. Jāatzīmē, ka pirmo ”Torpedo” bullīti izpildīja Daugaviņš, taču nesekmīgi.

Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas ”Dynamo” derbijā, pēcspēles metienos, piekāpās ”Spartak” 1:2. Karsums gan joprojām ārstē savainojumu un spēlē nevarēja piedalīties. Šosezon latvietis aizvadījis 22 spēles, kuru laikā guvis vienus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles. Šajā laikā viņš iekrājis negatīvu lietderības koeficientu mīnus seši.

Savukārt Artūra Kuldas ”Kunlun Red Star” ātri zaudēja vārtus pret ”HC Sochi” un mača izskaņā piekāpās Soču komandai 3:4. Kulda šajā spēlē izpildīja vienu rezultatīvu piespēli, palīdzot samazināt rezultāta starpību, kad tas vēstīja 0:3. Jāatzīmē, ka ar vārtu guvumu izcēlās arī bijušais Rīgas ”Dinamo” hokejists Lūkass Lesio komandas trešajā vārtu guvumā.