Daugaviņam un Karsumam pa piespēlei, CSKA izcīna 15. uzvaru pēc kārtas (VIDEO)

01/12/2018 18:30

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) ar rezultatīvām piespēlēm izcēlušies latviešu uzbrucēji Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš, kuru pārstāvētā Maskavas “Spartak” gan ar 3:4 atzina Maskavas CSKA pārākumu. Armijniekiem šī bija 15. uzvara pēc kārtas.

Spēles ievadā ātru vadību ieguva CSKA, tomēr pirmā perioda turpinājumā vārtus guva tikai “Spartak”, kas ļāva pirmajā pārtraukumā doties ar minimālu pārsvaru (2:1). Turpinājumā gan sekmīgāki izrādījās viesi, izcīnot uzvaru ar 4:3.

Daugaviņš un Karsums asistēja “Spartak” otro vārtu guvumā. Daugaviņš kopumā laukumā pavadīja 18:34 minūtes, izdarot divus metienus pa pretinieku vārtiem. Šosezon Kaspars laukumā devies 32 mačos, kuros iespējis gūt deviņus vārtus un atdot 12 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Karsums 16:47 minūtēs izcēlās ar četriem spēka paņēmieniem, vienu uzvarētu iemetienu, kā arī vienu metienu pa vārtiem. Aizvadītajās 30 spēlēs viņš guvis piecus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

Maskavas “Spartak” ar 34 mačos izcīnītiem 38 punktiem KHL Rietumu konferencē saglabā piekto pozīciju.

Septiņu zaudējumu sēriju pārtraukusi Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstal”, kas viesos ar 3:2 pieveica Ņižņekamskas “Neftekhimik” vienību.

Latviešu aizsargs 15:51 laukumā pavadītajā minūtē izcēlās ar desmit soda minūtēm (par rupju spēli), kā arī izdarīja vienu spēka paņēmienu. Kuldam šosezon kopumā divi vārtu guvumi un viena rezultatīva piespēle.

Visbeidzot ceturto uzvaru pēc kārtas svinēja Mika Indraša Maskavas “Dynamo”, kas viesos ar 3:3 uzvarēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo”.

Indrašis savainojuma dēļ nebija “Dynamo” pieteikumā.

“Dynamo” ar 33 punktiem ir septītā, bet “Severstal” ar 22 punktiem Rietumos ir 11. pozīcijā.

Ceturto uzvaru pēc kārtas svinēja arī Magņitogorskas “Metallurg”, ar 2:1 Balašihā pieveicot Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard”.

Negaidītu panākumu svinēja līgas pastarīte Vladivostokas “Admiral”, izbraukumā ar 2:1 garā pēcspēles metienu sērijā apspēlējot Ufas “Salavat Yulaev”.

Pārliecinošu uzvaru guva Jekaterinburgas “Avtomobilist”, izbraukumā ar 7:2 satriecot Astanas “Barys”. Ar diviem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm pret savu bijušo komandu izcēlās Naidžels Douss.

KHL regulārā čempionāta spēļu rezultāti

Astanas “Baris” (Kazahstāna) – Jekaterinburgas “Avtomobilist” (Krievija) 2:7 (0:2, 1:2, 1:3);

Ufas “Salavat Julajev” (Krievija) – Vladivostokas “Admiral” (Krievija) 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) – pēcspēles metienu sērijā;

Čeļabinskas “Traktor” (Krievija) – Rīgas “Dinamo” (Latvija) 1:0 (0:0, 0:0, 1:0);

Ņižņijnovgorodas “Torpedo” (Krievija) – Maskavas “Dinamo” (Krievija) 2:3 (1:0, 1:1, 0:2);

Omskas “Avangard” (Krievija) – Magņitogorskas “Metallurg” (Krievija) 1:2 (0:0, 1:1, 0:1);

Ņižņekamskas “Ņeftehimik” (Krievija) – Čerepovecas “Severstaļ” (Krievija) 2:3 (0:1, 1:1, 1:1);

Maskavas “Spartak” (Krievija) – Maskavas CSKA (Krievija) 3:4 (2:1, 0:3, 1:0).