Daugaviņam uzvaras vārti pret Maskavas “Spartak” (VIDEO)

13/10/2017 22:32
Kaspars Daugaviņš - Tordpedo - KHL - Sportazinas.com

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš piektdien guva vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē un kaldināja Pētera Skudras trenētās Ņižņijnovgorodas “Torpedo” uzvaru, kamēr Mārtiņš Karsums atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Maskavas “Dinamo” panākumā.

“Torpedo” savu skatītāju priekšā ar rezultātu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) apspēlēja Maskavas “Spartak”.

Daugaviņš precīzi meta spēles piektajā minūtē, kad no vārtu priekšas netraucēts raidīja ripu viesu vārtos. Atlikušajā mača gaitā vārti netika gūti, līdz ar to latvieša precīzais raidījums bija uzvaru nesošais.

Latviešu uzbrucējs šajā spēlē 18 minūtēs un 21 sekundē divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu un uzvarēja četros no desmit iemetieniem.

Šosezon viņš 21 spēlē guvis četrus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles.

Ivans Ļisutins “Torpedo” vārtos atvairīja visas 16 “Spartak” hokejistu mestās ripas.

“Torpedo” nākamo maču aizvadīs svētdien, kad viesosies pie Latvijas komandas Rīgas “Dinamo”. Abas komandas savā starpā spēkojās arī trešdien, kad Ņižņijnovgorodā uzvaru ar 3:1 svinēja “Torpedo”.

Citā KHL mačā Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dinamo” savu skatītāju priekšā ar 4:3 (1:0, 1:3, 1:0, 0:0, 1:0) pārspēja “Soči” komandu.

Karsums ar rezultatīvu piespēli atzīmējās spēles 18.minūtē, kad palīdzēja Dmitrijam Kazionovam atklāt mača rezultātu.

Latviešu uzbrucējs šajā spēlē 14 minūtēs un 13 sekundēs veica vienu metienu pa vārtiem, izpildīja piecus spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus, izprovocēja vienu noraidījumu un uzvarēja piecos no septiņiem iemetieniem.

Karsums šosezon 21 spēlēs guvis vienus vārtus un veicis deviņas rezultatīvas piespēles.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka KHL pastarīte Rīgas “Dinamo” piektdien viesos ar 1:3 (0:0, 1:2, 0:1) zaudēja Čerepovecas “Severstaļ” komandai. Rīdziniekiem vienīgos vārtus guva komandas kapteinis Miks Indrašis, kurš tika atzīts par labāko spēlētāju viesu rindās.

“Dinamo” vārtus šajā mačā sargāja lietuviešu vārtsargs Mants Armalis, kuram šī bija debija KHL.

Tikmēr Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA savu skatītāju priekšā ar 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) uzvarēja Ufas “Salavat Julajev”. SKA rindās ar trim rezultatīvām piespēlēm atzīmējās zviedru aizsargs Patriks Herslijs.

Citā KHL mačā Jaroslavļas “Lokomotiv”, kur par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs, savu skatītāju priekšā ar 6:2 (1:0, 3:1, 2:1) pārspēja Kazaņas “Ak Bars”. Uzvarētājiem ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli atzīmējās Jegors Korškovs. Savukārt Minskas “Dinamo” Baltkrievijā ar 3:1 (1:1, 2:0, 0:0) guva virsroku pār Ņižņekamskas “Ņeftehimik”.

KHL kopvērtējumā Rietumu konferences un visas līgas pārliecinoša līdere ar 61 punktu 22 mačos ir SKA komanda, bet tai ar 44 punktiem 17 spēlēs seko Helsinku “Jokerit” vienība.

Tikmēr ceturto vietu ar 36 punktiem ieņem “Torpedo” vienība, bet Maskavas “Dinamo” ar 35 punktiem ir sestā, kamēr konferences un visas līgas pēdējā vietā ir Rīgas “Dinamo”, kas tikusi pie astoņiem punktiem 21 mačā.

Austrumu konferencē līderpozīcijā ar 41 punktu 19 spēlēs joprojām ir Kazaņas “Ak Bars” vienība.

Aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Pekinas “Kuņluņ Red Star” ar 31 punktu ir astotā, kamēr Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” ar 20 punktiem 20 cīņās ieņem 12.pozīciju. Savukārt konferences noslēdzošajā, 14.vietā, ar 13 punktiem 21 spēlē ir aizsarga Kristapa Sotnieka pārstāvētā Toljati “Lada”, kuru trenē Artis Ābols.

Šajā sezonā KHL piedalās 27 vienības, kas ir par divām mazāk nekā iepriekšējā, jo sacensībās vairs nestartē Zagrebas “Medveščak” no Horvātijas un Novokuzņeckas “Metallurg”. Katrs klubs regulārajā čempionātā aizvadīs pa 56 spēlēm, kas būs pa četrām mazāk nekā iepriekšējās trijās sezonās.