Daugaviņam vēl viens punkts, Kalniņa pārstāvētā “Jokerit” apspēlē Rietumu līderi

14/10/2020 22:11
Helsinku Jokerit

Šovakar latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš izcēlās ar 16. rezultativitātes punktu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, kas gan neglāba viņa pārstāvēto Maskavas apgabala “Vityaz” no zaudējuma pret Jekaterinburgas “Avtomobilist” ar 3:4.

Latvietis laukumā pavadītajās 20:03 minūtēs divas reizes meta pa vārtiem un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Daugaviņš asistēja “Vityaz” pirmo vārtu autoram Aleksandram Sjominam, kurš atklāja rezultātu. Nākamās četras ripas ielidoja Podoļskas komandas vārtos, tomēr tā spēja samazināt deficītu līdz minimumam.

Magņitogorskas “Metallurg” apspēlēja Boba Hārtlija trenēto Omskas “Avangard” ar 3:0, svinot piekto uzvaru pēc kārtas. Spēles vidū rezultātu atklāja Andrejs Nestrašils, savukārt vēl divas pretinieku vārtos ielidoja pēdējā minūtē. “Avangard” tā bija pirmā spēle šosezon, kad komanda nespēja gūt vārtus.

Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” pārspēja Maskavas CSKA ar 5:2, sagādājot pretiniekiem vien ceturto zaudējumu šosezon. Pēc pirmās trešdaļas Somijas klubs atradās iedzinējos ar 0:1, otrajā periodā iemeta trīs bezatbildes vārtus un noslēdzošajā nogrieznī novadīja maču līdz uzvarai. Ar 2+1 izcēlās Niklass Jensens.

“Jokerit” vārtus sargāja Andress Lindbeks, kurš atvairīja 33 no 35 metieniem, kamēr Kalniņš maču noskatījās no rezervistu soliņa.

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas “Spartak” papildlaikā atzina Nursultanas “Barys” pārākumu ar 2:3. Uzvarētāju komandā lielisku sniegumu demonstrēja kanādiešu aizsargs ar Kazahstānas pasi Darens Dics, kurš iemeta divus, tajā skaitā izšķirošos vārtus. “Spartak” joprojām atrodas ārpus labāko astoņnieka – komanda ieņem devīto vietu ar 13 punktiem 15 mačos.

Citās spēlēs Kazaņas “Ak Bars” ar 4:0 sagrāva Habarovskas “Amur”, bet “Sochi” ar 1:4 zaudēja Sanktpēterburgas SKA.