Daugaviņš apgādā partnerus ar piespēlēm un turpina spīdēt Vācijā

29/01/2023 19:40
Kaspars Daugaviņš

Vācija

Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš svētdien atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē un sekmēja Izerlonas “Roosters” komandas uzvaru. “Roosters” savā laukumā ar rezultātu 4:1 (2:0, 0:0, 2:1) guva virsroku pār Berlīnes “Eisbaren”.

Daugaviņš asistēja komandas pirmajos un pēdējos vārtos, šajā mačā uz ledus pavadot 15 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja piecos no septiņiem iemetieniem, tika pie divām soda minūtēm un pozitīva lietderības koeficienta +1. Šajā sezonā Daugaviņš 45 mačos guvis 17 vārtus un atdevis 20 rezultatīvas piespēles, ar 37 punktiem būdams komandas rezultatīvākais spēlētājs.

Tāpat uzvaru svētdien svinēja uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Šveningenas “Wild Wings”, kas savā laukumā ar 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pieveica Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins”.

Indrašis laukumā pavadītajās 19 minūtēs un 33 sekundēs divreiz meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta. Šajā sezonā viņam 42 cīņās ir septiņi vārti un 17 rezultatīvas piespēles. :Wild Wings” ar 65 punktiem 45 spēlēs ir devītā, bet “Roosters” ar 63 punktiem tikpat dueļos ir divas pozīcijas zemāk 15 komandu konkurencē.

Austrija

Austrijas čempionātā savstarpējo dueli aizvadīja Rihards Bukarts un “KAC Klagenfurt” un Artūrs Kulda ar “Villach” vienību. Šoreiz panākumu ar rezultātu 3:2 guva “Villach” hokejisti, uzvaras vārtus iemetot tieši Kuldam.