Daugaviņš bez punktiem “Torpedo” zaudējumā

30/08/2017 23:20

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš trešdien netika pie rezultativitātes punktiem, bet viņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuru trenē Pēteris Skudra, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta spēlē viesos ar 2:4 (0:1, 1:1, 1:2) atzina Astanas “Baris” pārākumu.

Daugaviņš šajā mačā spēlēja 16 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā reizi meta pa vārtiem un zaudēja abos iemetienos.

Spēle bija ļoti sīva, jo “Torpedo” divas reizes atspēlēja vienas ripas deficītu, vēl 54.minūtē pēc Mihaila Grigorjeva vairākumā gūtiem vārtiem panākot izlīdzinājumu 2:2. Tomēr minūti vēlāk Naidžels Douss vadībā atkal izvirzīja mājiniekus, bet punktu cīņai pielika “Baris” rezultatīvais aizsargs Kevins Dalmens, kurš divas sekundes pirms pamatlaika beigām ieraidīja ripu tukšos “Torpedo” vārtos.

Tāpat uzvarētājiem vārtus guva Talgats Žailauovs un Derens Dīcs, bet “Torpedo” pirmo ripu iemeta Deniss Barancevs.

Ņižņijnovgorodas komanda, kurā par fiziskās sagatavotības treneri strādā arī latvietis Normunds Siliņš, cieta otro zaudējumu četrās spēlēs, bet “Baris” tika pie otrā panākuma četrās cīņās.

Daugaviņš šosezon četrās spēlēs ir izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Tikmēr vēl vienā trešdien aizvadītajā KHL čempionāta spēlē Bratislavas “Slovan” tika pie pirmā panākuma sezonā, mājās ar 4:2 (1:1, 0:1, 3:0) uzvarot Minskas “Dinamo”, kas savukārt cieta cieta ceturto neveiksmi tikpat spēlēs.

“Slovan” pēc diviem periodiem atradās iedzinējos ar 1:2, taču pēc tam Andrejs Mesārošs un Mihals Ržepīks septiņu minūšu laikā divas reizes izmantoja skaitlisko vairākumu, bet ceturtos vārtus slovāku komandai guva Radeks Smoleņāks, kurš pusotru minūti pirms pamatlaika beigām ripu raidīja jau tukšos minskiešu vārtos.

Kopvērtējumā Rietumu konferences un visas līgas līdere ar 11 punktiem četros mačos ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā līgas čempione Sanktpēterburgas SKA, kamēr otro vietu konferencē ar astoņiem punktiem ieņem Jaroslavļas “Lokomotiv” komanda, kuras vārtsargu treneris ir Sergejs Naumovs.

Tikmēr trešā ar septiņiem punktiem četrās spēlēs joprojām ir “Torpedo”, bet tikpat punktus iekrājušas arī spēcīgā Maskavas CSKA vienība un Maskavas “Dinamo”, kuru pārstāv Mārtiņš Karsums.

Savukārt Rīgas “Dinamo”, kas sezonas pirmo uzvaru izcīnīja tieši pret “Baris”, pretiniekus viesos uzveicot ar 5:3, ar pieciem punktiem četros mačos atrodama septītajā pozīcijā un nākamajā mačā ceturtdien uzņems Maskavas “Spartak” hokejistus.

Austrumu konferencē līdere ar desmit punktiem četros mačos ir Omskas “Avangard” komanda, kurai seko četras vienības ar deviņiem punktiem, kuru vidū ir arī Kazaņas “Ak Bars”, kas kā vienīgā līgā šosezon vēl nav zaudējusi punktus, kā arī “Baris”, kura nu ir trešajā vietā konferencē.

Arta Ābola trenētā un Kristapa Sotnieka pārstāvētā Toljati “Lada” ar sešiem punktiem četros mačos ir septītā, kamēr aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Ķīnas vienība Pekinas “Kuņluņ Red Star” ar tādu pat bilanci ir devītā, bet cita aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” vienība pēc četriem mačiem joprojām ir bez punktiem un atrodas konferences noslēdzošajā, 14.pozīcijā, līgā esot vienīgā komanda, kura tā arī nav guvusi vēl ne punkta.

Šajā sezonā KHL piedalās 27 vienības, kas ir par divām mazāk nekā iepriekšējā, jo sacensībās vairs nestartē Zagrebas “Medveščak” no Horvātijas un Novokuzņeckas “Metallurg”. Katrs klubs regulārajā čempionātā aizvadīs pa 56 spēlēm, kas būs pa četrām mazāk nekā iepriekšējās trijās sezonās.