Daugaviņš gūst vārtus un nokārto papildlaiku, “Spartak” zaudē Novosibirskā (VIDEO)

17/01/2019 17:22

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas “Spartak” latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš izcēlās ar vārtu guvumu, bet viņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā vienība izbraukumā ar 3:4 papildlaikā piekāpās Novosibirskas “Sibir” hokejistu priekšā.

Daugaviņš, kurš darbojās komandas pirmajā uzbrucēju trijiniekā, ar vārtu guvumu izcēlās trešā perioda izskaņā, kad vārtus guva vairākuma izspēlē, panākdams 3:3.

Latviešu uzbrucējam tie bija 12.gūtie vārti šajā sezonā. Kopumā latvietis 50 spēles ticis pie 31 rezultativitātes punkta.

Karsums spēlei nebija pieteikts.

Tikmēr citā mačā vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” izbraukumā ar rezultātu 5:4 (0:1, 1:1, 3:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Habarovskas “Amur” hokejistus.

Kalniņš laukumā devās vien cīņas 52.minūtē, kad spēli uzsākušais “Jokerit” amerikāņu vārtsargs Raiens Zapolskis mazākumā ielaida ceturtos vārtus, tobrīd viesiem nonākot iedzinējos ar 3:4. Tiesa, tikai minūti vēlāk Stīvs Mozess rezultātu atkal līdzsvaroja.

Ne pamatlaika turpinājumā, ne pagarinājumā vārtus komandas vairs neguva, tāpēc uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienu sērijā, kur panākumu viesiem nodrošināja Braiena O’Neila sekmīgais izgājiens.

Tikmēr “Amur” realizēja vienu no saviem četriem “bullīšiem”.

Savukārt zaudējumu cieta savainotā latviešu aizsarga Krišjāņa Rēdliha pārstāvētā Pekinas “Kuņluņ Red Star”, kas mājās ar 1:5 (0:3, 0:1, 1:1) kapitulēja Jaroslavļas “Lokomotiv” vienība