Daugaviņš iemet Hārtlijam, Indrašim divas piespēles uzvarā (VIDEO)

13/01/2019 18:27

Kontinentālās hokeja līgās (KHL) spēlēs ar rezultatīvu sniegumu izcēlušies Latvijas izlases hokejisti Kaspars Daugaviņš un Miks Indrašis, bet viņu pārstāvētās komandas cīnījās ar mainīgām sekmēm.

Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Spartak” ar 1:3 izbraukumā atzina Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard”. Daugaviņš izcēlās ar vārtu guvumu pirmajā periodā, kad ar plaukstas metienu atzīmējās vairākuma izspēlē, panākdams 1:0.

“Avangard” otrajā trešdaļā guva divus bezatbildes vārtus, bet vienu reizi bija precīzi trešajā trešdaļā, nokārtojot uzvaru.

Daugaviņš kopā ar Karsumu un Iļju Zubovu veidoja komandas pirmo uzbrucēju trijnieku, laukumā pavadot 19:26 minūtes, sešas reizes metot pa vārtiem. Karsums uz ledus pabija 18:47 minūtes, kuru laikā četras reizes apdraudēja pretinieku vārtus, bet četras reizes pielietoja spēka paņēmienus.

Daugaviņš šajā sezonā 48 spēles guvis 11 vārtus, bet partnerus apgādājis ar 19 rezultatīvām piespēlēm. Karsumam 45 spēlēs astoņi vārtu guvumi un 14 rezultatīvas piespēles.

Maskavas “Dynamo” uzvaru ar 3:1 izbraukumā pār Ņižņijnovgorodas “Torpedo” kaldināja Miks Indrašis, izdarot divas rezultatīvas piespēles. Miks asistēja komandas otro un trešo vārtu guvumos.

Indrašis tika iespēlēts komandas pirmajā uzbrucēju trijniekā kopā ar Krievijas zvaigznēm Vadimu Šipačovu un Dmitriju Kagarļicki. Miks uz ledus pavadīja 19:46 minūtes, pa vārtiem izdarot divus metienus.

28 gadus vecais latvietis ar divām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās arī iepriekšējā mačā, kad Maskavas komanda ar 3:2 pārspēja KHL čempionus Kazaņas “Ak Bars”.

Indrašis šajā sezonā KHL aizvadījis 43 spēles, izceļoties ar desmit gūtiem vārtiem un 12 rezultatīvām piespēlēm.

Latviešu vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” dienas agrajā spēlē ar 5:3 izbraukumā uzvarēja Pekinas “Kunlun”. Kalniņš spēli vēroja no rezervistu soliņa.

Artūrs Kulda uz laukuma pabija mazliet vairāk kā 17 minūtes, bet viņa pārstāvētā Čerepovecas “Severstal” ar 3:2 izbraukumā pēcpsēles metienu sērijā uzveica Habarovskas “Amur”.