Daugaviņš iemet Kalniņam, taču “Spartak” zaudē Helsinkos (VIDEO)

09/12/2019 20:49

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas “Spartak” uzbrucējs Kaspars Daugaviņš atzīmējās ar vārtu guvumu un piespēli, kas neglāba viņa pārstāvēto komandu no zaudējuma pret Jāņa Kalniņa Helsinku “Jokerit” ar 2:3.

Pirms trešā perioda “Spartak” bija iedzinējos ar 1:3, savukārt sešas minūtes pirms sirēnas latviešu uzbrucējs samazināja deficītu līdz minimumam, taču komandai pietrūka laika, lai atspēlētos. Daugaviņš laukumā pavadītajās 19:14 minūtēs izcēlās ar diviem rezultativitātes punktiem, diviem metieniem pa vārtiem un vienu uzvarētu iemetienu no četriem. Viņa komandas biedrs Mārtiņš Karsums uz ledus pavadīja 16:34 minūtes, divas reizes meta pa vārtiem, ka arī divas reizes stājās ripas ceļā.

Daugaviņam tie bija septītie vārti un 11 piespēle 33 spēlēs, savukārt Karsuma statistika nemainījās – deviņi vārti un piecas piespēles 32 mačos.

Tikmēr Kalniņš atvairīja 23 no 25 metieniem (92%). Latviešu vārtsargam tā bija 27. spēle šosezon. Ar viņu vārtos “Jokerit” tika pie 18 panākumiem, savukārt pats Kalniņš iepriekšējās 26 cīņās apturējis 92,6% pretinieku metienu un vidēji ielaidis 1,96 ripas. Viņa kontā arī trīs rezultatīvas piespēles.

Ar 20 panākumiem 35 spēlēs “Jokerit” ieņem ceturto vietu Rietumos, kamēr “Spartak” ar 19 uzvarām 36 mačos ierindojies sestajā pozīcijā.

Citās spēlēs Habarovskas “Amur” ar 2:3 zaudēja Pekinas “Kunlun Red Star”, ar rezultativitātes punktu debijas spēlē Ķīnas kluba rindās atzīmējoties Gunāram Skvorcovam, Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard” izlaida divu vārtu pārsvaru un piekāpās Nursultanas “Barys” ar 2:3, Čeļabinskas “Traktor” atzina Novosibirskas “Sibir” pārākumu ar 1:2, bet Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar Sandi Ozoliņu treneru kolektīvā piedzīvoja neveiksmi pret Maskavas apgabala “Vityaz” ar 2:3.

Tikmēr Maskavas “Dynamo” septīto reizi pēc kārtas zaudēja Sanktpēterburgas SKA, šoreiz pēcspēles metienu sērijā – 2:3. SKA uzvaru sērija sasniedza 11 spēļu atzīmi.

Jau ziņots, ka tuvākajos mačos “Dynamo” nevarēs palīdzēt uzbrucējs Miks Indrašis, kurš cietis sadursmē komandas iepriekšējā spēlē.