Daugaviņš kaldina “Spartak” uzvaru pār Kuldas “Severstal” (VIDEO)

16/01/2020 20:23

Latviešu uzbrucēji Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš atzīmējušies ar rezultativitātes punktiem Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā, palīdzot Maskavas “Spartak” papildlaikā apspēlēt Čerepovecas “Severstal” ar 2:1.

Abu latviešu pārstāvētā komanda izvirzījās vadībā otrajā trešdaļā. Karsums izcīnīja ripu viduszonā un piespēlēja Daugaviņam, kurš devās ātrā uzbrukumā. Uzbrucējs pāradresēja ripu maiņas partnerim Robinam Hanzlam un pēc viņa metiena rezultāts tika atklāts.

Trešajā periodā mājiniekiem izdevās panākt izlīdzinājumu, vārtus gūstot Jegoram Jakovļevam. Savukārt papildlaika Daugaviņš 11. reizi šosezon pārspēja pretinieku vārtsargu un “Spartak” svinēja uzvaru.

Daugaviņš laukumā pavadītajās 15:19 minūtēs atzīmējās ar vārtiem un piespēli, izdarīja divus metienus pa vārtiem un četras reizes stājās ripas ceļā. 46 mačos viņš iemetis 11 ripas un atdevis 20 piespēles.

Savukārt Karsums laukumā pavadīja 13:01 minūti, izdarīja vienu piespēli un pielietoja divus spēka paņēmienus. Viņam tā bija devītā piespēle 40 spēlēs, tāpat latvietis guvis desmit vārtus.

Pretinieku rindās 17:06 minūtes nospēlēja aizsargs Artūrs Kulda, bloķējot divus pretinieku metienus.

Ar 62 punktiem 49 mačos “Spartak” ieņem piekto vietu Rietumos, kamēr “Severstal” ar 46 punktiem 50 spēlēs ierindojusies desmitajā pozīcijā.

Vēl vienā mačā Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dynamo” ar 4:6 zaudēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar Sandi Ozoliņu treneru kolektīvā. Latviešu uzbrucējs 16:15 minūšu laikā vienu reizi patraucēja pretinieku vārtsargu.

Tikmēr Helsinku “Jokerit” ar Jāni Kalniņu vārtos zaudēja Sanktpēterburgas SKA ar 1:4. Latviešu hokejists atvairīja 32 no 36 metieniem.

Citās spēlēs Habarovskas “Amur” bullīšos piekāpās Novosibirskas “Sibir” ar 1:2, Omskas “Avangard” svinēja panākumu pār Vladivostokas “Admiral” ar 3:1, Pekinas “Kunlun” tika pie panākuma pār Kazaņas “Ak Bars” ar 3:1, Nursultanas “Barys” pārspēja Magņitogorskas “Metallurg” ar 4:3, Jekaterinburgas “Avtomobilist” apspēlēja Ufas “Salavat Yulaev” ar 4:2, Maskavas CSKA sagrāva “Sochi” ar 6:1, Podoļskas “Vityaz” viegli tika galā ar Minskas “Dynamo” pretestību – 5:1, bet Ņižņekamskas “Neftekhimik” pēcspēles metienu sērijā atzina Čeļabinskas “Traktor” pārākumu – 3:4.