Daugaviņš kaldina “Torpedo” uzvaru pār Kuldas pārstāvēto “Kuņluņ Red Star”

20/12/2017 17:50

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā palīdzēja viņa pārstāvētai Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komandai ar 2:0 pieveikt Artūra Kuldas pārstāvēto Ķīnas komandu Pekinas “Kuņluņ Red Star”.

Pirmās divas trešdaļas aizritēja bez vārtu guvumiem, taču trešajā periodā precīzs bija Jegors Dugins, kā arī Maksims Lazarevs. “Torpedo” vārtos Staņislavs Gaļimovs atvairīja visus 17 pretinieku metienus.

Daugaviņš laukumā pavadīja 15 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā izcēlās ar vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja vienā no trijiem iemetieniem, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu. Daugaviņš nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Kulda uz ledus pavadīja 16 minūtes un 16 sekundes. To laikā viņš atzīmējās ar vienu metienu, diviem spēka paņēmieniem, vienu bloķētu metienu un negatīvu lietderības koeficientu -1.

“Torpedo” vienībai šis bija ceturtais panākums pēc kārtas, kamēr “Kuņluņ Red Star” kopš 4.oktobra izcīnījusi vien četras uzvaras.