Daugaviņš KHL sezonu sāk rezultatīvi

04/09/2020 22:40
Kaspars Daugaviņš

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas apgabala “Vityaz” šodien jaunās sezonas pirmajā spēlē ar 4:0 sagrāva Kazaņas “Ak Bars”.

Ar rezultatīvu piespēli izcēlās uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, kurš asistēja Aleksandra Dergačova vārtu guvumā otrajā periodā, kad “Vityaz” panāca 2:0.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā piedalījās trīs iemetienos, taču visos zaudēja.

Vēl uzvarētāju rindās ar precīziem metieniem izcēlās Jegors Voronkovs, Vitālijs Popovs un Fjodors Malihins.

Citās spēlēs šodien Sanktpēterburgas SKA ar 2:1 uzveica Ņižņekamskas “Neftekhimik”, Magņitogorskas “Metallurg” ar 2:1 apspēlēja Pekinas “Kunlun Red Star”, bet Maskavas CSKA ar 3:1 uzveica “Sochi” vienību.