Daugaviņš komandas graujošajā uzvarā “paņem pauzi”, Batņam liels mīnuss zaudējumā

20/03/2024 23:11
Kaspars Daugaviņš

Šovakar Kaspara Daugaviņa un Kristofera Binduļa pārstāvētā “Dukla Michalovce” Slovākijas līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā ar 5:0 sagrāva “Zvolen”.

Latviešu uzbrucējs, kurš 47 spēlēs pamatturnīrā atzīmējās ar 54 (11+43) punktiem, šodien ar rezultatīvām darbībām neizcēlās, arī aizsargs Bindulis palika bez punktiem, savukārt “Dukla Michalovce” pirmās maiņas kontā, kurā spēlē Daugaviņš, ir tikai viens vārtu guvums.

Somijā Oskara Batņas pārstāvētā “Jukurit” ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar 1:4 zaudēja “Karpat” vienībai. Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 14 minūtes un 50 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un maču pabeidza ar lietderību -3, kas ir sliktākais rādītājs visā komandā.

Savukārt Čehijā Ralfa Freiberga pārstāvētā “Mountfield” ceturtdaļfināla ceturtajā mačā ar 0:1 zaudēja Pardubices “Dynamo” un nonāca iedzinējos sērijā ar 1-3. Aizsargs laukumā pavadīja 20 minūtes un 17 sekundes un vēl divas minūtes uz noraidīto soliņa, sev atvēlētajā laikā izdarot vienu metienu pa vārtiem.

Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” trešdien izbraukumā svinēja uzvaru Vācijas hokeja līgas (DEL) ceturtdaļfināla otrajā spēlē. Pamatturnīra uzvarētāja “Fischtown Pinguins” pagarinājumā ar 4:3 (0:1, 1:2, 2:0, 1:0) pārspēja “Ingolstadt” un sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 2-0.

Latvijas vārtsargs atvairīja 15 pretinieku metienus jeb 83,33% raidījumu, kā arī pirmajā periodā nopelnīja divas soda minūtes par klupināšanu, kas beidzās bez zaudētiem vārtiem, bet pretējos vārtos Maikls Gārteigs tika galā ar 32 metieniem. Uzvarētājiem ar diviem precīziem metieniem izcēlās Kristians Vejse, Žiga Jegličs divreiz rezultatīvi piespēlēja, vārtus guva arī Jans Urbass, bet Kolts Edams Konrads guva uzvaras vārtus pagarinājuma piektajā minūtē.

Mājiniekiem divus vārtus guva aizsargi – Moriss Edvardss un Metjū Bodijs -, kā arī uzbrucējs Filips Krauss.

“Fischtown Pinguins” pamatturnīrā ar 107 punktiem 52 spēlēs ieņēma pirmo vietu 14 komandu konkurencē un uzreiz iekļuva ceturtdaļfinālā. Brēmerhāfenes komandas vārtsargu trenera amatā darbojas Latvijas speciālists Edgars Lūsiņš.