Daugaviņš nemanāms spēlē pret vieniem no konkurentiem par vietu “play-off”

31/01/2021 18:43
Kaspars Daugaviņš

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šodien Kaspars Daugaviņš un viņa pārstāvētā Maskavas apgabala “Vityaz” komanda ar 4:5 atzina Minskas “Dinamo” pārākumu. Latvietis šajā mačā uz ledus pabija 22 minūtes un piecas sekundes, kuru laikā neizdarīja nevienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja piecos no 12 iemetienos, kā arī nopelnīja divas soda minūtes.

Cīņas rezultātu pirmā perioda otrajā pusē atklāja “Dinamo” uzbrucējs Robs Klinkhamers, bet pēc nedaudz vairāk kā četrām minūtēm Aleksandrs Dergačovs mazākumā vārtus atguva. Trešdaļas pēdējā minūtē vairākumu realizēja Minskas kluba hokejists Fransiss Parē.

Otrā perioda sākumā “Vityaz” vēlreiz panāca izlīdzinājumu, kad Danils Pļenkovs bija precīzs vairākumā, bet neilgi pēc tam atkal “Dinamo” vadībā izvirzīja Iļja Usovs. Pēc vienas minūtes un astoņām sekundēm Daņila Moisejevs guva “Vityaz” trešos vārtus.

Pirms noslēdzošajām 20 minūtēm rezultāts uz tablo rādīja – 3:3, bet trešās trešdaļas ievadā Romāns Gorbunovs guva “Dinamo” ceturtos vārtus, savukārt minūti un 10 sekundes līdz pamatlaika beigām Šeins Prinss vairākumā pārspēja Daugaviņa komandas biedru Iļju Ježovu. “Vityaz” turpinājumā iemeta vēl vienus vārtus, kad 38 sekundes līdz trešā perioda beigām atzīmējās Svjatoslavs Grebenščikovs.

Citos mačos Habarovskas “Amur” ar 3:1 pārspēja Novosibirskas “Sibir”, Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard” ar 4:2 bija pārāka par Jaroslavļas “Lokomotiv”, bet Ņižņekamskas “Neftekhimik” ar 1:4 kapitulēja “Sochi”.