Daugaviņš nopelna 40. rezultativitātes punktu šajā sezonā

14/01/2021 18:36
Kaspars Daugaviņš

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šodien Kaspars Daugaviņš un Maskavas apgabala “Vityaz” ar rezultātu 1:2 viesos piekāpās Čeļabinskas “Traktor”.

Daugaviņš uz ledus pavadīja 19 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar vārtu guvumu, sešas reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja divos no pieciem iemetieniem, izprovocēja divus noteikumu pārkāpumus, kā arī nopelnīja divas soda minūtes.

Spēles pirmais periods noslēdzās bez gūtajiem vārtiem, bet jau otrās trešdaļas otrajā minūtē vadībā “Traktor” izvrizīja Vjačeslavs Osnovins. Trešo periodu mājinieki iesāka ar vienu vārtu pārsvaru, bet trešdaļas septītajā minūtē vairākumu realizēja Deniss Bodrovs. Mača turpinājumā “Vityaz” spēja atgūt tikai vienus vārtus, kad trīs minūtes un 34 sekundes pirms pamatlaika beigām izcēlās Daugaviņš.

Kopumā šosezon latviešu uzbrucējam 43 spēlēs ir 40 (14+26) punkti, kas šobrīd līgas rezultatīvāko hokejistu sarakstā viņam dod dalītu devīto pozīciju.