Daugaviņš par ažiotāžu: Autogrāfu roka jau nedaudz piekususi

29/06/2023 22:35
Nokopēts
Kaspars Daugaviņš

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš “Synotip Sporta Bāra” podkāstā pastāstījis par ažiotāžu ap viņu pēc pasaules čempionāta.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā PČ Latvija ierakstīja jaunu lappusi savā hokeja vēsturē, cīņā par bronzas medaļām papildlaikā pārspējot ASV. Pašam Daugaviņam tā bija atgriešanās izlasē, jo pēc 2022. gada olimpiādes viņš paziņoja par aiziešanu no valstsvienības.

“Esmu bijis daudzās vietās. Par cilvēku skaitu, kuri pieskarušies medaļai – tie ir tūkstoši. Pasākumi bijuši lieli, ar daudziem cilvēkiem. Jāņu svinībās pabiju Preiļu pusē, arī tur daudzi cilvēki gribēja nofočēties – gan ar mani, gan ar medaļu. Autogrāfu roka jau nedaudz piekususi, un smaids jau arī ieklemēja,” ar smaidu sejā stāsta uzbrucējs.

“Tas ir vēsturisks panākums, un domāju, ka par to runās arī 10-20 gadus vēlāk. Bet, protams, viss ir mūsu rokās – pārspējot rezultātu, iepriekšējie sasniegumi drusku aizmirsās. Ja mēs spēsim spēlēt tikpat labi un veiksmīgi, tad šis notikums ātri aizmirsīsies,” pārliecināts hokejists.

“Cenšos pirmkārt aiziet pie bērniem. Pāris reizes esmu bijis savā skolā, esmu bijis pie Zemessardzes – tie ir cilvēki, kuri varbūt ikdienā mūs nevar satikt. Baigi nekādos dīlos neiesaistos. Būs vēl pāris lietas, kuras jāizdara caur federāciju, satikšanās ar galvenajiem sponsoriem, valstiski pasākumi, kuros noteikti jābūt. Esam saņēmuši biļetes uz Dziesmu svētkiem – liels gods, jo ne katru gadu tas notiek un ne katram ir iespēja tikt uz turieni,” uzsver Daugaviņš.

“Visi hokejisti ir ielūgti arī uz prezidenta inaugurācijas pasākumu. Būsim klāt! Laikam tik nozīmīgā pasākumā mēs kā hokejisti būsim pirmo reizi, un diez vai mūs vēl kādreiz tur aicinās,” saka Latvijas izlases kapteinis.

TOP notikumi
1
X
2
3.1
3.4
2.15
5
4.4
1.55
1.19
7.5
11.5
1.49
4.6
5.5
1.3
-
3
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām