Daugaviņš par karjeras beigām: Ja nav tā, ka tik ļoti sāp, ka nevar paiet, tikmēr to var darīt

07/07/2023 09:11
Nokopēts
Kaspars Daugaviņš

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš sarunā raidījumā “Rezervēts” atskatījies uz savu karjeru un aizvadīto pasaules čempionātu.

“Tad, kad ķermenis beigsies,” savu iespējamo karjeras noslēgumu komentēja Daugaviņš. “Kamēr var skriet, cīnīties un izbaudīt spēli. Ja nav tā, ka katru rītu tik ļoti sāp, ka nevar paiet, tikmēr to var darīt.”

“Ir daudz dažādu gadījumu,” par sportistu atalgojumu izteicās izlases kapteinis. “Ir cilvēki, kas, spēlējot visu karjeru, izvelk tikai rēķinus samaksāt. Teikšu godīgi, ka sapelnīju naudu, spēlējot Krievijā. Tur bija lieli kontrakti un no tā varēja sakrāt.”

“Kad pirmo spēli nospēlēju Latvijas U18 izlasē, tad Latvijas ģerbonis krekla priekšā likās riktīgs lepnums. Pēc tam domāju, kāpēc man neuzlikt to uz muguras,” savu tetovējumu uz muguras skaidroja Daugaviņš.

“Mana pirmā doma laukumā vienmēr ir, vai es varu uzlabot situāciju partnerim. Mēs esam pieci, viens otram palīdzam. Tajā brīdī jāpieņem lēmums, vai partneris ir labākā situācijā, vai varu viņam piespēlēt ripu un palīdzēt komandai uzvarēt,” savu redzējumu hokeja laukumā atklāja Daugaviņš.

“Man vienmēr saka, ka es nemetu pa vārtiem. Kāpēc tā ir? Man bērnībā tētis teica – iemetīsi golu būs 50 santīmi, bet par skaistu piespēli maksāja vienu latu. Ir gandarījums, kad partnerim esi ielicis tādu konfektīti, kad viņam tikai jāpieliek nūja,” atzina Daugaviņš.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām