Daugaviņš piecreiz uzmet pa sava bijušā kluba vārtiem

16/11/2020 21:35
Kaspars Daugaviņš

Kaut arī Kaspars Daugaviņš piecreiz meta pa vārtiem, Maskavas apgabala “Vityaz” pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē piedzīvoja sakāvi savā laukumā, bet Helsinku “Jokerit” mājās piedzīvoja zaudējumu bez Jāņa Kalniņa vārtos.

Maskavas apgabala “Vityaz” savā laukumā otro reizi pēc kārtas piekāpās Oļega Znaroka un Latvijas trenera Harija Vītoliņa pārstāvētajam Maskavas “Spartak” ar 1:3 (0:1, 0:1, 1:1).

Daugaviņš 22 minūtēs un 21 sekundē laukumā piecreiz meta pa viesu vārtiem, šajā rādītājā esot labākajam komandā, un uzvarēja vienā no septiņiem iemetieniem, kā arī reizi bloķēja pretinieka metienu.

Viesi 49.minūtē panāca 3:0 savā labā, un “goda vārtus” “Vityaz” 55.minūtē iemeta Aleksandrs Dergačovs.

Viesiem divi vārti Sergejam Širokovam, bet divas rezultatīvas piespēles – Jori Lehterem.

Viesu vārtos Jūliuss Hudāčeks atvairīja 24 no 25 metieniem.

“Vitjaz” ar 25 punktiem 26 mačos Rietumu zonā ieņem astoto vietu 11 komandu konkurencē, bet “Spartak” ar 29 punktiem 25 mačos ir sestais.

Tikmēr “Jokerit” mājās ar 1:3 (0:0, 1:0, 0:3) piekāpās Čeļabinskas “Traktor”.

Kalniņš spēli vēroja no rezervistu soliņa.

Mājiniekus vadībā 28.minūtē vairākumā izvirzīja Ese Joensū, bet viesi trešā perioda vidū visus vārtus guva divu minūšu un 39 sekunžu laikā.

Kalniņa konkurents vārtos Anderss Lindbeks atvairīja 23 no 26 metieniem, bet viesu vārtos Romans Vils tika galā ar 25 “jokeru” metieniem.

“Jokerit” ar 23 punktiem 19 spēlēs Rietumu zonā ieņem devīto pozīciju, bet “Traktor” ar 38 punktiem 27 mačos ir trešā Austrumos.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas – 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.