Daugaviņš realizē pēcspēles metienu “Roosters” uzvarā

12/02/2023 20:03
Kaspars Daugaviņš

Šovakar latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē realizēja pēcspēles metienu, palīdzot viņa pārstāvētajai Izerholnas “Roosters” tikt pie panākuma pār “ERC Ingolstadt” ar 2:1 (PM).

Vienīgos vārtus Daugaviņa komandas labā pamatlaikā guva kādreizējais Rīgas “Dinamo” spēlētājs Emīls Porjē. Gan pēc pamatlaika, gan pēc papildlaika rezultāts bija neizšķirts, bullīšu sērijā “Roosters” sastāvā precīzi bija jau pieminētais Porjē un Daugaviņš.

Daugaviņš laukumā pavadīja 19 minūtes, uzvarot piecus no sešiem iemetieniem. Latvietis protokolā tika ierakstīts kā uzvaras vārtu guvuma autors.

Miks Indrašis izcēlās ar rezultatīvu piespēli, kas neglāba viņa pārstāvēto Šveningeras “Wild Wings” no neveiksmes pret Nirnbergas “Ice Tigers” ar 3:7. Uzbrucējam 16 minūtes un 54 sekundes laukumā un katastrofāla lietderība -3.

Tikmēr Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (“Allsvenskan”) Georgs Golovkovs netika pie punktiem “Sodertalje” panākumā pār “Tingsryd” ar 6:3.