Daugaviņš rezultatīvs, “Spartak” trešajā periodā atspēlējas no 0:3 un sakauj “Sochi”

20/12/2019 21:01

Latviešu uzbrucēju Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Maskavas “Spartak”, kuru vada Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, piektdien veica atspēlēšanos un izcīnīja uzvaru.

“Spartak” savā laukumā ar 5:4 (0:1, 0:2, 3:1, 1:0) papildlaikā apspēlēja “Sochi” komandu. Trešā perioda sākumā maskavieši vēl atradās iedzinējos ar 0:3.

Daugaviņš šajā mačā uz ledus pavadīja 18 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā rezultatīvi asistēja komandas ceturtajos vārtos, izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, kā ari uzvarēja vienā iemetienā.

Karsums šim mačam netika pieteikts.

Ar vārtu guvumiem “Spartak” rindās izcēlās Ansels Gaļimovs, Akims Trišins, Deniss Kokarevs, Jakovs Rilovs, bet uzvaras vārtus papildlaikā guva Dmitrijs Višņevskis.”Sochi” rindās divreiz precīzs bija Malte Strolmans, bet pa reizi vārtus guva Deniss Mosaļevs un Andrejs Altibarmakjans

Citā mačā kādreizējā Rīgas “Dinamo” uzbrucēja Linusa Videla pārstāvētā Nursultanas “Barys” izbraukumā ar 5:2 (1:1, 3:0, 1:1) sakāva Maskavas apgabala “Vityaz”. Videls šajā mačā izcēlās ar diviem vārtu guvumiem. Zviedrs guva komandas trešos (uzvaru nesošie) un piektos vārtus.