Daugaviņš turpina “karsto” sēriju, rezultatīvi arī citi latvieši Slovākijā

19/11/2023 22:49
Kaspars Daugaviņš

Slovākija

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš otro spēli pēc kārtas izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm Slovākijas ekstralīgā, sekmējot viņa, Kristofera Binduļa un Patrika Zabusova pārstāvētās Mihalovces “Dukla” panākumu ar 4:1 pret “Poprad”.

Daugaviņš vispirms asistēja “Dukla” otrajos vārtos, kas galu galā arī izrādījās kā uzvaru nesošais gols, kā arī palīdzēja panākt 3:1. Mačā kopumā uzbrucējs laukumā pavadīja 19 minūtes un 37 sekundes, izdarot vienu metienu pa vārtiem un iekrājot pozitīvu lietderību +1. Šosezon Daugaviņš 18 spēlēs sakrājis 15 (4+11) punktus. Ar rezultatīvām darbībām viņš izcēlies trīs mačos pēc kārtas.

Rezultatīvs bija arī Bindulis, kurš piedalījās Mihalovces komandas pirmajos vārtos un septītajā spēlē savā jaunajā komandā tika pie pirmā punkta. Jāatgādina, ka sezonas ievadā Bindulis bija bez kluba. Tikmēr Zabusovs mačā nepiedalījās.

Citviet divu latviešu duelī uzvaru svinēja Roberts Mamčics un “Nove Zamky”, kas ar 6:3 pārspēja “Liptovsky Mikulas” ar Haraldu Egli ierindā. Mamčics, nospēlējot vairāk kā 25 minūtes, savas komandas panākumu sekmēja ar rezultatīvu piespēli un lietderības koeficientu +2, kamēr Egle nespēja glābt savu komandu – uzbrucējs tika pie divām piespēlēm. Egle šosezon jau sakrājis 17 (4+13) punktus, kamēr Mamčica rēķinā trīs vārti un astoņas rezultatīvas piespēles.

Čehija

Roberts Bukarts atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Čehijas ekstralīgas spēlē, viņa pārstāvētajai Vītkovices “Ridera” viesos ar 2:3 papildlaikā atzīstot “Olomouc” pārākumu.

Divas minūtes pirms otrā perioda beigām pēc Bukarta uzmetiena pa vārtiem ripas lidojuma virzienu mainīja Jakubs Kotala, kurš vairākumā panāca 1:2. Savukārt divas minūtes un sešas sekundes pirms pamatlaika beigām, Bukartam cīnoties vārtu priekšā, rezultātu izlīdzināja Peters Krīgers.

Bukarts šajā cīņā uz ledus bija 15 minūtes un astoņas sekundes, divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Šosezon Bukarts 17 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Uzvaru svētdien svinēja aizsargs Ralfs Freibergs un Hradeckrālovas “Mountfield”, kas viesos ar 4:3 pārspēja Karlovi Vari “Energia”, kā arī aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva”, kas izbraukumā ar rezultātu 3:2 papildlaikā uzveica Tršinecas “Ocelari”. Turpretī zaudējumu cieta uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri”, kas mājās ar 2:4 (0:2, 2:0, 0:2) piekāpās Plzeņas “Škoda”.

Litvīnovas komanda ar 39 punktiem 20 spēlēs ir trešajā vietā, Hradeckrālovas vienība ar 31 punktu 20 spēlēs ir septītā, bet Vītkovices un Kladno klubi iekrājuši pa 17 punktiem 18 mačos, kas dod 12. un 13.pozīciju starp 14 komandām.

Vācija

Vārtsargs Kristers Gudļevskis ar Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” komandu Vācijas līgas (DEL) spēlē ar 0:4 zaudēja Frankfurtes “Lowen” vienībai, pārtraucot sēriju, kurā tika izcīnītas deviņas uzvaras pēc kārtas.

Gudļevskis šajā mačā atvairīja 13 no 15 metieniem jeb 86,7% raidījumu. Divas ripas pretinieki iemeta tukšos vārtos.

Ar 39 punktiem 20 spēlēs “Fischtown Pinguins” turnīra tabulā ieņem otro vietu 14 komandu konkurencē. “Fischtown Pinguins” vārtsargu trenera trenera amatā darbojas Latvijas speciālists Edgars Lūsiņš.