Daugaviņš turpina krāt punktus, Hārtlijs un “Avangard” uzvarā izlaiž trīs vārtu pārsvaru

15/09/2020 21:58
Kaspars Daugaviņš

Latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas apgabala “Vityaz” vienība Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē šodien ar rezultātu 2:4 piekāpās Minskas “Dinamo” vienībai.

Daugaviņš spēlēja otrajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Aleksandru Dergačjovu un Svjatoslavu Grebenščikovu. Latvietis šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus, kā arī izpildīja divus spēka paņēmienus.

Pirmās 20 minūtes viesi noslēdza savā labā ar 1:0, kad precīzs bija Brendons Kozuns. Otrā perioda sākumā “Vityaz” labā vārtus iemeta Daņils Pilenkovs, kam rezultatīvi asistēja arī Daugaviņš. Perioda turpinājumā “Vityaz” vārtsargu pārspēja Raiens Spūners, Aleksejs Protass un Jegors Šarangovičs, palielinot pārsvaru līdz 3:1. Pēdējā trešdaļā Džastins Denforts vairākumā samazināja rezultāta starpību, taču pacīnīties par uzvaru Daugaviņa pārstāvētajam klubam neizdevās.

Tikmēr citā duelī Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard” ar 4:3 piedzīvoja neveiksmi/svinēja panākumu pret Sanktpēterburgas SKA.

“Avangard” pirmo periodu noslēdza ar 3:0 savā labā. Savukārt otrajā trešdaļā arī SKA atbildēja ar trīs bezatbildes vārtiem. Noslēdzošā perioda sākumā Omskas hokejists Kirils Semjonovs mazākumā spēja gūt uzvaras vārtus.

Vēl vienā mačā Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas “Spartak” ar 1:2 piekāpās Čeļabinskas “Traktor”.