Daugaviņš un Karsums kaldina “Spartak” uzvaru pār Austrumu līderi “Ak Bars” (VIDEO)

Kaspars Daugaviņš, sportazinas.com
Kaspars Daugaviņš | Foto: Maskavas "Spartak"

Latviešu uzbrucējs atzīmējās ar vārtu guvumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, bet viņa kolēģis izcēlās ar vārtiem un piespēli, palīdzot abu hokejistu pārstāvētajai Maskavas “Spartak” pārspēt Austrumu konferences līderi Kazaņas “Ak Bars” ar 6:3.

Daugaviņš laukumā pavadīja 17:03 minūtes, kuru laikā viņš izdarīja četrus metienus pa vārtiem. Latvietis iemeta uzvaras ripu trešās trešdaļas sākumā, kad ar precīzu metienu panāca 4:3. Tāpat Kaspara konta viena piespēle, līdz ar ko viņa kontā ir 17 vārti un 21 piespēle 57 cīņās.

Tikmēr Karsums viņam atvēlētajās 13:02 minūtes arī izdarīja četrus metienus, gūstot komandas piektos vārtus, ka arī pielietoja divus spēka paņēmienus. Mārtiņam tas bija 11. gols, šosezon viņš sakrājis 22 (11+11) rezultativitātes punktus 50 spēlēs.

Ar 74 punktiem 60 spēlēs “Spartak” ieņem piekto vietu Rietumu konferencē.

Tikmēr citā mačā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar Sandi Ozoliņu treneru korpusā papildlaikā zaudēja Sanktpēterburgas SKA ar 2:3, saglabājot astoto pozīciju Rietumos ar 61 punktu 60 spēlēs. Savukārt “Sochi” papildlaikā ar 3:2 apspēlēja Maskavas apgabala “Vityaz”.