Daugaviņš rezultatīvs “Spartak” uzvarā pār “Barys”, “Dynamo” bez Indraša pārspēj “Sochi” komandu

22/12/2019 18:41

Svētdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL), kurā spēlē latviešu uzbrucēji Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš, tika pie trešās uzvaras pēc kārtas.

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā “Spartak” savā laukumā ar 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) pārspēja Nursultanas “Barys” komandu.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 55 sekundes, kuru laikā izcēlās ar rezultatīvu piespēli komandas trešajos vārtos un vienu zaudētu iemetienu. Tikmēr Karsums šim mačam netika pieteikts.

Mača rezultātu pirmās trešdaļas devītajā minūtē atklāja Iļja Zubovs. Otrajā periodā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – piektajā minūtē Artjoms Fjodorovs panāca 2:0, bet rezultāta starpību divas minūtes vēlāk samazināja Arkādijs Šestakovs. Punktu mačam, raidīdams ripu tukšos vārtos, pielika Aleksandrs Hohlačovs.

Citā mačā uzbrucēja Mika Indraša Maskavas “Dynamo” mājās ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) sakāva “Sochi” vienību. Latvietis šim mačam netika pieteikts.