Daugaviņš un “Vityaz” spēlē pret Kalniņu zaudē izredzes iekļūt “play-off”

23/02/2021 21:00
Kaspars Daugaviņš

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Kaspars Daugaviņš un Maskavas apgabala “Vityaz” ar 2:3 piekāpās Jāņa Kalniņa pārstāvētajai Helsinku “Jokerit”, zaudējot izredzes iekļūt Gagarina kausa izcīņā.

Daugaviņš uz ledus pavadīja 18 minūtes un piecas sekundes, kuru laikā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, izdarīja divus metienus pa Kalniņa sargātajiem vārtiem, uzvarēja četrus no sešiem iemetieniem, vienreiz bloķēja metienu, kā arī nopelnīja divas soda minūtes.

Tikmēr Kalniņš atvairīja 33 no 35 “Vityaz” hokejistu metieniem. “Jokerit” labā vārtus guva Džordans Šrēders, Juliuss Juntila un Niklass Jensens, bet zaudētājiem izcēlās Daņila Moisejevs un Matiass Tedenbijs.

Divas spēles līdz regulārā turnīra beigām “Vityaz” ar 57 punktiem 58 mačos ieņem devīto vietu Rietumu konferencē, atpaliekot no Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītās Maskavas “Spartak” vienības par pieciem punktiem. Tikmēr “Jokerit” atrodas piektajā pozīcijā, 59 cīņās izcīnot 71 punktu.