“Daugavpils” aizsargs: Pirmajās divās spēlēs pietrūka veiksmītes

BFC Daugavpils, sportazinas.com
BFC "Daugavpils" | Foto: Zigismunds Zālmanis ("Riga FC")

Latvijas futbola virslīgas komanda “Daugavpils” pakāpeniski saspēlējas un sezonas turpinājumā sniegums varētu būt stabilāks, sarunā ar aģentūru LETA atzina vienības aizsargs .

Jau ziņots, ka sestdien “Daugavpils” futbola virslīgas spēlē pirmajā puslaikā noturēja Latvijas čempioni “Riga” uz “nulles”, bet otrajā puslaikā ielaida trīs vārtus un cieta zaudējumu ar 1:3.

Cucurs laukumā pavadīja visas 90 minūtes, no zvana līdz zvanam spēlējot pirmo reizi kopš pērnā gada augusta beigām.

“Gandrīz kā gads riņķī, kā nebiju spēlējis visas 90 minūtes. Jau toreiz spēlēju ar nelielām sāpēm. Bija fiziski grūti, turklāt Daugavpilī, atšķirībā no “Skonto” stadiona, spēlējam uz mākslīgā seguma. Pavisam citādāk,”stāstīja Cucurs.

Viņaprāt, pozitīvam rezultātam mazliet pietrūka meistarības, taču futbolists uzskata, ka komanda varēja pacīnīties ar pretiniekiem.

“Nopietni gatavojāmies, kā jau pret visiem pretiniekiem. Treneris uzspieda uz to, ka būs sarežģīta spēle pret ļoti augstas klases spēlētājiem. Taču tas ir tikai uz papīra, un bija jāpierāda uz laukuma. Šoreiz viņi arī to pierādīja,” secināja Cucurs.

Pērnā gada augusta beigas bija arī pēdējā reize, kad Cucurs devās laukumā 2019.gada sezonā.

“Tā kā pusgadu pa īstam neesmu spēlējis, tad bija grūti ar bumbas kontroli. Tāpat nebija viegli noticēt saviem spēkiem, un arī fiziskā sagatavotība varēja būt labāka,” savu sniegumu pēc traumas izdziedēšanas komentēja Cucurs.

Daugavpils futbolisti sezonu iesāka ar diviem zaudējumiem, turpinājumā svinēja divas pārliecinošas uzvaras, bet sestdien atgriezās uz zaudējumu takas.

“Pirmajās divās spēlēs pietrūka veiksmītes, arī kaut kur nenostrādājām līdz galam. Pamazām iezīmējas spēles stils, treneris strādā un arī tie puiši, kuri atradās izolācijā, cenšas iespēlēties. Cerams, ka nākamo spēli atkal uzvarēsim,” pauda Cucurs, kura komandai nākamajā mačā jāuzņem turnīra līdere RFS.

Latgales komanda bija viena no pēdējām, kas atsāka treniņus pēc ierobežojumu mīkstināšanas.

“Pašam ierobežojumu laikā vēl bija rehabilitācijas periods pēc gūžas iekaisuma izārstēšanas. Tāpēc bija viegla skriešana, pamata uzdevumi ķermeņa vidusdaļas stiprināšanā un ar svariem taisīju pietupienus, bet tā nekādu nopietnu vingrinājumu nebija,” skaidroja Cucurs.

Viesiem sestdien pretī stājās divi Daugavpils futbola sistēmas audzēkņi Antonijs Černomordijs un Vladislavs Fjodorovs, kuri pa dažādiem ceļiem nonākuši “Riga” komandā. 20 gadus vecais Cucurs uzskata, ka iespēja pakāpties pa karjeras kāpnēm ir paša rokās.

“Viss atkarīgs no manis paša – kā trenēšos un strādāšu. Ja atstāšu daudz pūļu treniņos un spēlēs, tad varbūt būs iespēja tikt tālāk un augstāk,” teica Cucurs.

Sākot ar šo sezonu, virslīgā palielināts leģionāru limits, proti, vienā mačā laukumā var atrasties pat astoņi ārzemnieki. Tādējādi vietējiem futbolistiem jāizjūt lielāka konkurence.

“No vienas puses ir neliela nedrošības sajūta, taču no otras – tas motivē vietējos spēlētājus vairāk strādāt. Ja pierādi sevi treniņos un pats papildus strādā, tad ir iespēja izstumt leģionārus no sastāva. Viss ir pašu spēkos,” atzina Cucurs.

“Daugavpils” ar sešiem punktiem piecās spēlēs ieņem piekto vietu turnīra tabulā, taču uz papēžiem min vairāki konkurenti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par