“Daugavpils” negūst vārtus arī otrajā UEFA Jaunatnes līgas spēlē

20/10/2021 16:38
Daugavpils U19 komanda

“Daugavpils” U-19 komanda trešdien Minskā piedzīvoja zaudējumu Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) Jaunatnes līgas pirmās kārtas atbildes spēlē, neturpinot dalību turnīrā.

Daugavpilieši viesos ar rezultātu 0:2 (0:1) zaudēja vienaudžiem no “Minsk” komandas, divu spēļu summā ciešot neveiksmi ar 0:6. Mača 21.minūtē bumbu savos vārtos ieraidīja Ņikita Šaraņins, bet 2:0 pamatlaika priekšpēdējā minūtē panāca Pāvels Ivašins.

Pirms trīs nedēļām Jūrmalā notikušajā pirmajā spēlē “Daugavpils” zaudēja ar 0:4.

Pēc divām kārtām Nacionālo čempionu zarā tiks noskaidrotas astoņas komandas, kas kvalificēsies “play-off” kārtai.

UEFA Jaunatnes līgas turnīra izspēli veido sacensības divos zaros – UEFA Čempionu līgas zars, kurā startē to 32 klubu jauniešu komandas, kuri kvalificējušies 2021./2022.gada UEFA Čempionu līgas turnīram, un Nacionālo čempionu zars, kurā startē 32 valstu nacionālo jaunatnes čempionātu uzvarētāji pēc 2021.gada UEFA valstu koeficienta rādītājiem.

Nacionālo čempionu zara izspēle notiks divās kārtās – vispirms 32 komandas sadalītas 16 pāros, kur aizvadīs pa vienai spēlei savā laukumā un izbraukumā, uzvarētājai divu spēļu summā iekļūstot otrajā kārtā. Tajā pēc identiskas sistēmas tiks noskaidrotas astoņas komandas, kas kvalificēsies “play-off” kārtai un pievienosies astoņu UEFA Čempionu līgas zara apakšgrupu otro vietu ieguvējiem. Šīs 16 komandas tiks sadalītas astoņos pāros un vienā mačā sadalīs ceļazīmes uz astotdaļfinālu, kur šīs vienības jau gaidīs UEFA Čempionu līgas zara apakšgrupu uzvarētāji. Turpinājumā astotdaļfinālā, ceturtdaļfinālā, pusfinālā un finālā uzvarētāji tiks noskaidroti vienā spēlē.