“Daugavpils” rindas papildina RFS neuzspēlējušais japāņu pussargs

Tacuro Nagamacu, sportazinas.com
Tacuro Nagamacu | Foto: BFC "Daugavpils"

Japāņu pussargs  ir papildinājis “” futbola virslīgas kluba “Daugavpils” kluba rindas, ceturtdien “Facebook” vietnē paziņoja Daugavpils komanda.

Marta sākumā Nagamacu vienojās par sadarbību ar RFS, taču koronavīrusa krīzes dēļ lauza līgumu, rakstīts “Daugavpils” vienības “Facebook” kontā.

Līgums ar brīvo aģentu Nagamacu noslēgts līdz šīs sezonas beigām.

Pirmajā vasaras pārbaudes spēlē pēc koronavīrusa izraisītās pauzes “Daugavpils” 30.maijā ar 1:0 pieveica Lietuvas pēc spēka otrās līgas komandu “Jonava”.

“Optibet” futbola virslīgas sezonai bija jāstartē 13.martā, bet dienu iepriekš tika paziņots, ka Latvijā ieviesīs ārkārtas stāvokli. Vēl 12.martā tika pieļauts scenārijs, ka turnīra pirmās spēles tiks aizvadītas pie tukšām tribīnēm, bet situācija strauji mainījās, un nākamās dienas rītā virslīgas čempionāta sākums tika atcelts.

Pēc valdības 21.maija lēmuma, kas paredz, ka ar 1.jūniju dažādās jomās, tostarp sportā, tiek mīkstināti ierobežojumi, kas iepriekš noteikti koronavīrusa izplatības dēļ, futbola virslīgas sezonas atsākšanās tiek plānota jūnijā. Lai kvalitatīvi aizvadītu trīs apļus, meistarsacīkstēm jāsākas ne vēlāk par jūnija pirmo pusi.

Šajā sezonā virslīgā startēs desmit komandas, kas ir par vienu vairāk nekā pērn, bet par divām vairāk nekā aizpērn. Laukumos šogad dosies “Riga”, RFS, “Ventspils”, “Valmiera”, Jūrmalas “Spartaks”, “Liepāja”, “Jelgava”, “Daugavpils”, “Metta” un “Tukums 2000/TSS”.

Pērn par Latvijas čempioni tika kronēta “Riga”, bet savu pirmo trofeju kluba vēsturē ieguva RFS, kas uzvarēja valsts kausa izcīņā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par